Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja z kolejnym pytaniem o spodnice tym razem troszeczke inna. Czy spodnica w zalaczniku jest szyta z polkola? Czy w tym przypadku satynowa podszewka rowniez z polkola da mi taki efekt?
Bardzo prosze o pomoc poniewaz musze ja uszyc na piatek;)
PS. Poprzednia spodnice uszylam wg waszych rad i wyszla super!;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ta jest raczej nawet z pełnego koła niż z połowy. Podszewka też.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Świeżynek
Własnie tez mi sie tak wydało na początku, ale jak ogladałam zdjęcia innych tiulowych spódnic szytych z koła to brzydko układały sie przy pasku, tu chyba ta kokarda maskuje ten efekt:p Hmmm teraz sama nie wiem co zrobic... ale dziekuje za pomoc:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Chce uniknąc czegos takiego w okolicach talii..

EDIT
W ostateczności szyłam spódnice z półkola. Co prawda nie układa sie tak jak ta szara (ze zdj które dodałam) ale wyglada bardzo fajnie:p

--- Ostatnio edytowane 2015-05-24 00:28:50 przez PannoAnno ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Odświeżam wątek z pytaniem o nieco inną spódnicę z tiulu. Zależy mi, aby uzyskać mniej napuszony i zwiewny efekt, jak w załączniku. Długość midi.
Jakiego użyć tiulu - miękkiego, elastycznego, może czegoś innego? Jaki materiał na podszewkę? Czy kroić z koła/półkoła z zapasem na marszczenie czy jednak z prostokątu i ręcznie zmarszczyć? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam, Ketri

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Odświeżam wątek z pytaniem o nieco inną spódnicę z tiulu. Zależy mi, aby uzyskać mniej napuszony i zwiewny efekt, jak w załączniku. Długość midi.
Jakiego użyć tiulu - miękkiego, elastycznego, może czegoś innego? Jaki materiał na podszewkę? Czy kroić z koła/półkoła z zapasem na marszczenie czy jednak z prostokątu i ręcznie zmarszczyć? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam, Ketri

Ja bym obstawiała marszczony prostokąt ;)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.