Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
21. Szycie jest unikatową w moim otoczeniu umiejętnością i pasją budzącą podziw i niedowierzanie:angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
22. Uwielbiam uczucie kiedy kupuję nowy materiał i nie mogę doczekać się kiedy zacznę szyć. Tak jak na przykład teraz gdy siedzę w pracy, a w torbie mam piekną białą ażurkową dzianinkę na swterek:). chcę już zacząć szyć.

Poza tym uwwielbiam miny zazdrośnic jak mówie, że coś sama uszyłam, a one wcześniej pytały gdzie to kupiłam- bezcenne :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
23. Mam marzenia: marzę a to o tym, a to o tamtym do uszycia. To wspaniała odskocznia od szarej rzeczywistości. Kiedy dokoła smutno, że aż się żyć odechciewa (deszcz, praca-dom-dzieci, powódź, katastrofa, pogrzeb, znowu deszcz, itp.), można uciec w świat marzeń.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
24. Szycie przedłuża życie! :D
Wszelkie prace ręczne dobrze wpływają na stan naszego umysłu i wiek naszego ciała. Szyj - będziesz wiecznie młoda. (teza nie potwierdzona danymi statystycznymi) ;) :angel:
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
18. Dla mnie szycie jest jak morze ciągnie sie i ciągnie a ich dzwięk (w przypadku szycia - dzwięk maszyny) mnie relaksuje i uspokaja :D
Fajnie powiedziane. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
25. Umiejętność szycia podnosi samoocenę :D ja umiem szyć a wy nie :p a tak na serio to szycie wycisza i uspokaja nerwusów :D i pomaga wypracować perfekcjonizm (tutaj nie ma wybacz).
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
26. Szycie dodaje mi skrzydeł :D gdy ktoś pochwali moje dziło aż unosze sie z dumy i szczęscia :angel:
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
24. Szycie przedłuża życie! :D
Wszelkie prace ręczne dobrze wpływają na stan naszego umysłu i wiek naszego ciała. Szyj - będziesz wiecznie młoda. (teza nie potwierdzona danymi statystycznymi) ;) :angel:
zabawnie napisane :)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
27. Lubię sie wyróżniać z tłumu a dzięki szyciu i maszynie mogę tworzyć swoj wyróżniający z tłumu styl :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
28. Szyjąc kolorowe ciuszki nie ma czasu na depresje:angel:

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.