Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Administrator
39. Szycie to świetny sposób na dietę - jak wpadniesz w wir szycia to nawet nie myślisz żeby podjadać :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
40. Szycie to kreatywne kombinowanie, poszukiwanie najlepszych rozwiązań, pokonywanie słabości i niedociągnięć. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Susanna
2010-06-01 08:34:43 39. Szycie to świetny sposób na dietę - jak wpadniesz w wir szycia to nawet nie myślisz żeby podjadać


albo na odwrót

41.szycie-to narotyk niczym sex
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
42. Tylko szyjąc mam okazję przesłuchać płyty Dżemu i U2 od początku do końca :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
43. Gdy szyję, to mniej palę, ale za to więcej piję kaw.
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szyć albo umrzeć.

Zawsze mnie uczono:"Nie spiesz się z robotą,bo jak wszystko zrobisz,to już tylko pozostanie czekanie na ........"Żart co prawda,ale przydatny w krawiectwie.

Krawiec nigdy nie umrze,bo roboty ma dużo odłożonej na emeryturę,nawet nie można tego policzyć.
A jeśli nawet zaparł się i nie odłożył,to i tak bedzie pracował,choćby dla siebie i dla rodziny.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
39. Szycie to świetny sposób na dietę - jak wpadniesz w wir szycia to nawet nie myślisz żeby podjadać :D
Z tym to ja się nie zgadzam.
Kiedy brakuje mi cierpliwości to jem orzeszki i piję kawę.
Teraz to już bez tego szyć nie mogę.zmieniam tylko rodzaje kaw i orzeszków.
Przydało by się bieganie przy szyciu.

Moja rada:Jeśli ktoś chce stracić kalorie przy szyciu,to najlepiej jak zdobedzie starą maszynę po babci,taką na pedał.

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja rada:Jeśli ktoś chce stracić kalorie przy szyciu,to najlepiej jak zdobedzie starą maszynę po babci,taką na pedał.

:D
To może ja coś pokombinuję z moim rowerkiem stacjonarnym i Janomką, bo właśnie się martwię, że zaniedbuję rowerek! ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
46.Szycie a raczej zawód Krawiec jest zawodem KRÓLEWSKIM

Każdy krawiec był u boku króla/owej niczym nadworny błazen Choć błazna można było zlikwidować, a krawca przenigdy
Po latach praktyki dodam:
47.szycie-zawód krawiec jest dobrowolnym niewolnikiem swojej pracy

i to uważam za pozytywne, choć czasem męczące

a tak na marginesie to ten przemysł tekstylny/krawiectwo/ jest zakwalifikowany wg.PN jako przemysł lekki-tak w porównaniu z górnikiem nie mamy szans

MY używamy i mózgu i siły rąk i sprytu-Prawda?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ja też chcę coś wymyślić:):)tylko nie dzisiaj bo za późno i szare komórki już mi nie funkcjonują:p:p

Pozdrawiam
________________________________________________________

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.