Wersja do druku

4 strony: < 1 2 3 4

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W mojej miejscowości też w miarę spokojnie chociaż Wisłoka rozlała się tak że najstarsi ludzie którzy pamiętali powódż z 1934r mówili że ta obecna była większa. Szkód narobiła ogromnych ale bardziej w uprawach chociaż most też naruszyła, a następny jest 20 km. dalej. Ale tak jak Artur pisał to wszystko nic w porównaniu ze zdrowiem naszych dzieci. Moja młodsza córunia przeszła teraz bardzo ciężką chorobę, swoje 6 urodziny spędziła w szpitalu i uwierzcie mi że wolałabym mieć dom zalany pod sam dach niż żeby ona przechodziła to co musiała przejść.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
magda
2010-06-08 22:14:56
urywek cytatu...Ale tak jak Artur pisał to wszystko nic w porównaniu ze zdrowiem naszych dzieci. Moja młodsza córunia przeszła teraz bardzo ciężką chorobę, swoje 6 urodziny spędziła w szpitalu i uwierzcie mi że wolałabym mieć dom zalany pod sam dach niż żeby ona przechodziła to co musiała przejść
.

Wytrwałości droga Madziu Najważniejszy w tym momencie jest dla Ciebie i córci Twój usmiech na twarzy, nie możesz okazywać córeci załamania
Pamiętaj bądź silna, bo jeszcze musisz coś poszyć dla córci,siebie i nam tu pokazać O.K?
Pogody ducha Ci życzę i pozdrawiam
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Madziu, moja młodsza córcia też właśnie kończy 6 lat. Bardzo Ci współczuje, mam nadzieję, że Twoje dziecko wyjdzie z choróbska cało i zdrowo i wszystko to stanie się tylko złym wspomnieniem. Pozdrawiam Was serdecznie.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jagodo , Arturze, dziękuję wam serdecznie za ciepłe słowa otuchy.Trzymam sięjak mogę i mam wielką nadzieję że to co najgorsze jest już za nami ,ale to czas pokaże, bo bardzo ważne jest najbliższe 5 miesięcy. Myśle że będzie ok.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trzymamy mocno kciuki!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdrowie dziecka jest najważniejsze.Trzymaj się Madziu i uściskaj swoją córeczkę od nas.
Avatar użytkownika
Administrator
Jagodo , Arturze, dziękuję wam serdecznie za ciepłe słowa otuchy.Trzymam sięjak mogę i mam wielką nadzieję że to co najgorsze jest już za nami ,ale to czas pokaże, bo bardzo ważne jest najbliższe 5 miesięcy. Myśle że będzie ok.
Madziu trzymaj się, wierzymy, że będzie dobrze :) Ucałuj od nas małą!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Niespodzianka
TEMAT
CZY WAS ZALEWA?

Jagódki nie ma
Reggi nie ma
Migotki też
Madzia jest usprawiedliwiona
a ta 4-ka facetów,która się zrejestrowała na tym forum to gdzie?
Wojtek to nie do Ciebie-Ty jesteś sumienny
Zaraz powiecie,że sezon urlopowy?

ej Stara Gwardio-gdzie jesteście?

Tak zalewa mnie pot-ten cholerny upał daje siewe znaki
Na prawdę wolę deszcz
Choć Górale mówią:że lepiej się spocić niż zmarznąć-ja tam wolę marznąć,gdzyż kto przyjdzie do takiego zapoconego/śmierdzącego krawca?

Ale ja nie o tym

zgodnie z tematem wątku
Kochani czy Was zalewa?
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj, zalewał nas pot na plaży... bez morki nie ma tam życia dziś wracaliśmy, długo się zeszło bo zahaczyliśmy o Malbork i pola grunwaldzkie ;)
Avatar użytkownika
Administrator
Malbork jest cudowny!! Wspaniały zamek ahhh chętnie zwiedziłabym go raz jeszcze :)

A co do zalewania to mnie też pot zalewa, te upały są nie do zniesienia :( Bez sensu, teraz w wesele będzie upał a od poniedziałku ochłodzenie (podobno)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

4 strony: < 1 2 3 4

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.