Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jagodo, nic nie mów... nie zaopatrywałaś się w naszej stolicy... :(
Wiem, tam ceny są jeszcze bardziej chore! :(
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Administrator
To nie fair, że na Śląsku jest taniej. :P W Krakowie drożyzna. :(
Na śląsku w ogóle jest super :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Na śląsku w ogóle jest super :D

Ano. :) Może się wybiorę na tkaninową wycieczkę. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zapraszam, ale jak będzie cieplej, bo teraz zaparkować autko w tych zwałach śniegu jest trudno... :(
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja jak na razie korzystam z usług sklepu "Bielstyl" i jestem zadowolony. Ich tkaniny są dobre gatunkowo, a ceny bardzo przystępne. Jeśli ktoś jest zainteresowany zapraszam po tkaniny
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja wiele tkanin kupuje na allegro mam juz stałych dostawców a ceny bardzooo niskie .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stefa gdzies pisała o sklepach we wrocławiu, jeden jest pod nasypem koło placu zielińskiego /pare metrów dalej jest tez pasmanteria/ no i na robotniczej1 też jest całkiem spory. Jeden problem jest taki, że trzeba mieć latarke/na robotniczej mają na stanie:) bo dojrzec kolor w tej całej masie to nie lada sztuka a czasem zniecheca niemożnośc dostania sie do tkanin. jednym słowem bałagan, ale przy tym wybór spory. Lumpki to tez fantastyczna sprawa,ale odkad jeżdże na rowerze do pracy, to mam problem z tym zeby zostawic rower pod sklepem i zniknąć na godzinke.Wczesniej choc raz w tygodniu odwiedzałam i niemal zawsze z czymś wychodziłam;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Pod nasypem brakuje mi trochę jakichś ładnych wzorzystych materiałów. Kupuję tam tylko jednolite, grubsze tkaniny, bo ceny rzeczywiście dobre. W innych wrocławskich sklepach drożyzna, chyba, że nie wiem o jakimś magicznym miejscu.
________________________________________________________
Przeszyj to sam ~
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z wzorami jest ogólny problem , bo nasze ulice są raczej szarobure jesli chodzi o garderobe, w sklepach jest to samo, najwiecej czerni i szarosci. Jeszcze moda młodziezowa jakos daje rade jesli chodzi o bawełniane koszulki itepe. Sama tez bardzo lubie czarny, najbardziej jesli chodzi od pasa w dół ,bo wyszczupla:) i brudu nie widac/ale dodatki kolorowe robia swoje;) Jest jeszcze na szewskiej sklep z tkaninami włoskimi "najko" ale cenowo nie wiem jak tam jest i kilka sklepów, których czesc polikwidowali,w których tez cos mozna chyba znaleźć/ kiedyś kupowałam/ wiem ze jest na placu legionów przy grabiszyńskiej i chyba na piłsudskiego jeszcze jest.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja wiele tkanin kupuje na allegro mam juz stałych dostawców a ceny bardzooo niskie .
Basiu czy możesz podać nicki sprzedawców? Wiele osób pyta (i na forum i przez privy) gdzie można tanio i pewnie kupić tkaniny. Przydałyby się sprawedzone "allegrowe" kontakty :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.