Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:)Śliczne te twoje torebeczki, tak mnie natchnęłaś, że ja równiesz próbuję swoich sił
Dziękuje ślicznie ,tak mi miło że nie tylko mi się one podobają .
Marto ostatnio tez mnie wzięło znów i mam jedną do poskładania wkleję jak skończę .Sama przyjemność mieć coś czego nie spotkasz na ulicy :)

--- Ostatnio edytowane 2010-01-26 16:46:10 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze, dziewczyny ale Wy jesteście uprzywilejowane, że możecie nosić takie śliczne torebki, jakie szyje Migotka. Ja się przyzwyczaiłem do męskiej tzw. pedałówki, gdzie noszę wszystkie dokumenty, pieniądze, klucze itp. Nie wyobrażam sobie nosić to w kieszeniach spodni czy marynarki.
A swoją drogą uszycie takiej torebki to też niemały trud, bo wszędzie ciasno.
Migotko, ja mimo wszystko wolę szyć sukienki czy spódniczki, wiecej luzu......
Wojtku kochany :* ja też nie cierpię wypchanych kieszeni :)
I zapewniam Cię że miejsca ci dość do szycia .Moje torebki to takie małe nic ,w porównaniu do Twoich sukienek .Ale kocham je ,i często miałam chore serce jak wychodziła do ludzi .Ale też ile ich mozna mieć bo ja mam ich z 15 i ciągle mi mało .A jak się przyczepię do jednej ,to cała reszta nie istnieje .



________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kapitalne!!!
Migotko mam pytania odnośnie torebek...
Tyle rzeczy już uszyłam, że dojrzałam (emocjonalnie) do uszycia (w planach długoterminowych)kilku sztuk.
Nie mam jednak kompletnie doświadczenia stąd moje pytania głównie jeśli chodzi o usztywnianie
- czy sprawdzi się naprasowanie grubej fliseliny?
- czy można usztywnić wnętrze pianką, którą stosuje się do izolacji między podłogą, a panelami?
- w jaki sposób naszywasz cienką wierzchnią warstwę na grubszą - zwyczajnie pikujesz, czy tylko brzegi zszywasz?
Avatar użytkownika
Administrator
Dziękuje ,szyję cały czas ten sam fason tylko zmieniam dodatki i tkaniny .
I każda wygląda inaczej .Nie mogłam się czasami oprzeć żeby sobie nie zostawić jakiejś ,to jedna z nich .
Znaczy następna .
Ja to jestem "szybka", dopiero teraz zauważyłam tę torebkę. Śliczna jest, w stylu Primarka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mogotko świetne torebki szyjesz , podoba mi sie ta ostatnia i ta czerwona , uszyłabym sobie cos takiego ale jakoś nie wiem jak sie zabrać za to no i tak schodzi na podziwianiu :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Migotko piękna ta czerwona torebka. Po prostu cudo !!! Chyba też zachorowałam na szycie torebki jak pozostałe dziewczyny ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kapitalne!!!
Migotko mam pytania odnośnie torebek...
Tyle rzeczy już uszyłam, że dojrzałam (emocjonalnie) do uszycia (w planach długoterminowych)kilku sztuk.
Nie mam jednak kompletnie doświadczenia stąd moje pytania głównie jeśli chodzi o usztywnianie
- czy sprawdzi się naprasowanie grubej fliseliny?
- czy można usztywnić wnętrze pianką, którą stosuje się do izolacji między podłogą, a panelami?
- w jaki sposób naszywasz cienką wierzchnią warstwę na grubszą - zwyczajnie pikujesz, czy tylko brzegi zszywasz?
flizelina odradzam ,często się bombluje usztywnić można wigofilem lub jest też specjalny sztywnik do kupienia z metra ale dość drogi ,co niesie za sobą koszty .Małe części tak ,jak raczki usztywniam flizeliną a nawet flizeliną do pasków .
Z tą pianką to może i niezły pomysł ,ale nie używałam i nie rzuciło mi się to nigdzie w oczy .Tak myślę ze po dłuższym czasie może się też przedzierać .Tak sobie głośno myślę .
Pikowana podszewka też od wewnątrz ,nadaje torebce kształt .
Cieńszą na grubszą tkaninę naszywam ,bez pikowania .Potem sprasowuję ,i to co się naddaje zostawiam na brzegach ,po zszyciu wszystko zostaje w szewkach w środku .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczyny ,bardzo mi miło ze Wam się podobają .Moje umiejętności w szyciu tych torebek są skromne ,ale przyniosły mi wiele przyjemności i swojego czasu pieniędzy .Bo w tej chwili juz tego zarobkowo nie robię ,chyba że coś mnie trzepnie .Lub ktoś poprosi ,albo na prezent :)))
Zajmują pracy jak wszystko ,co same wiecie .A jak na razie u nas nie docenia się za bardzo rękodzielnictwa ,a szkoda .Wklejam wam link z instrukcją torebki może się Wam spodoba i natchnie do uszycia .
http://www.creativecutie.com/2009/09/eternal-beauty-bag-tutorial.html

i jeszcze tłumacz może się przyda ,bo mi często pomocny
http://translate.google.pl/#

--- Ostatnio edytowane 2010-02-12 23:08:07 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki Migotko :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoje torby bardzo mi się podobają, jak zgromadzę materiały to sobie uszyję taką :)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.