Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajnie wyszły ,prosimy więcej.:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Kurcze od dawna myślałam o uszyciu takiego króliczka no ale już mnie Migotko ubiegłaś. Dobra zanim ja się za to zabiorę to Ty uszyjesz całe stadko ;)
Króliczki wyglądają uroczo, są takie słodkie, do przytulania. Czy korzystałaś z jakiegoś gotowego wykroju? jak wygląda proces produkcji? ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale sympatyczne stworki - króliczki, udały się !!! A że króliczki rozmnażają się w niesamowitych ilościach prosimy o więcej.


Wojtku ależ mnie rozbawiłeś ...hihi to prawda że się szybko rozmnażają ,ale ja będę to kontrolować .Choć nie ukrywam że chyba połknęłam bakcyla ,na ile mi wystarczy się okaże .
Dziękuje :)

________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne i kolorowe przytulaczki!!!
Mojemu synowi który ma 9 lat za parę dni też się bardzo podobają :) ale czeka na męską wersję ,bo to dziewczyny :)) dziękuje

Super króliczki i z takich pięeknych tkanin uszyte
Brzewo
Tkanina odgrywa tu ogromną rolę detale po prostu .A u nas tak mało takich tkanin :((( przykro mi że trzeba polowanie urządzać .Również dziękuje :)

Fajnie wyszły ,prosimy więcej.:D:D:D
Honiu obiecuję że jak mi wyjdą to na pewno wkleję :))dzięki :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze od dawna myślałam o uszyciu takiego króliczka no ale już mnie Migotko ubiegłaś. Dobra zanim ja się za to zabiorę to Ty uszyjesz całe stadko ;)
Króliczki wyglądają uroczo, są takie słodkie, do przytulania. Czy korzystałaś z jakiegoś gotowego wykroju? jak wygląda proces produkcji? ;)
Sus
choć raz mi się udało Cię wyprzedzić hehehe
Szyj je sus ,sprawią Ci wiele przyjemności .Do ozdoby ,do przytulania ,na prezent ....i dla siebie
A lalki ,wiesz coś pięknego ..
No wracając do tematu ,u nas nic nie ma ani książek ,ani gazet .Całe szczęście że jest internet :) i zagraniczne strony .
Proces produkcji ,potrzebne płótno lniane ,którego notabene ja nie mogłam kupić u nas .Znaczy niedaleko mojego domu .Muszę się zapuścić w głąb ,więc mam nadzieję że tam dostanę .
Wypełnienie ,ja użyłam watoliny ,ale można kupić wypełniacze w tapicerskich sklepach .
No i szmatki .
Ubolewam że nie są u nas dostępne ogólnie dostępne .Dodatki guziczki maleńkie ,kwiatuszki i cała masa .
Tkaniny.Oni mają cudeńka ....
Nie szyje się trudno ,ale jest wciągające .Najwięcej czasu zajęło mi wypchanie tych ,królików .
One realnie wyglądają o wiele lepiej .
A najwięcej przyjemności miałam przy wykańczaniu ,szyciu tych sukienek ,czapek i.t.d
Dziękuje ...
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Administrator
Możesz podać adres jakieś strony z tymi zającami?? Jak się do tego w ogóle zabrać??

[edit]
Już znalazłam - jupiiiiiiiiiii :) Ale jak masz jeszcze jakieś ciekawe materiały to chętnie poczytam.

--- Ostatnio edytowane 2011-01-24 14:08:41 przez Susanna ---
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Może jestem sentymentalny, ale oboje z żoną ściągamy różne pluszaki, mamy tego całą masę, siedzą na regałach, stolikach i na podłodze. Różne misie, kaczki króliki, świstaki,bobry.
Nie szyłem takich sympatycznych pluszaków, brak czasu, ale to może być też frajda.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może jestem sentymentalny, ale oboje z żoną ściągamy różne pluszaki, mamy tego całą masę, siedzą na regałach, stolikach i na podłodze. Różne misie, kaczki króliki, świstaki,bobry.
Nie szyłem takich sympatycznych pluszaków, brak czasu, ale to może być też frajda.
Sus podałam już chyba ,prawda ,mam tu tyle zaległości że nie zdarzyłam jeszcze wszystkiego przewertować .
Człowieka jakiś czas niema i ciągle w tyle .

Wielka Frajda Wojtku :))
Pozdrawiam kochani :*
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.