Wersja do druku

2 strony: 1 2 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam serdecznie wszystkie użytkowniczki i użytkowników forum.
Mam na imię Ilona, jestem mamą dwuletniego synka i od jakiegoś czasu poczynam sobie z maszyną a wcześniej ręcznie :)
Od tygodnia jestem szczęśliwą posiadaczka nowej maszyny z którą współpracuje mi się rewelacyjnie i udało mi się już całkiem sporo zrobić przez ten tydzień, biorąc pod uwagę fakt, że pracuje zawodowo. :)
A jak i idzie oceńcie sami :)

--- Ostatnio edytowane 2012-04-22 23:24:17 przez ilona ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Różo2wa narzuta, lecz brakło mi wczoraj sił, żeby skończyć. Patchworkowa narzuta dla synka Torebka z filcu z wycinanką
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam.Muszę powiedzieć,że jak na początek to super Ci idzie.
A maszynę to Ty masz jakąś profesjonalną,tak zaobserwowałam.
Gratulacje.




Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dużo zrobiłaś i to piękne rzeczy!
Piękne !!!:oklasky:
Maszyna również zwróciła moją uwagę,co to za marka?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuje za pochwały :zawstydzony:

Maszyna to Juki DDL 8700, postawiłam tym razem na jakość, bo poprzedni Łucznik co chwilę w naprawie lądował i niestety nie domagał kilku warstw materiału...
Szyję sporo i zamierzam jeszcze więcej :) więc mam nadzieję, że moja maszyna nowa posłuży mi jeszcze baaaaaaaaaardzo długo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie zwróciłam uwagę na maszynę,bo lubię pracować na sprzęcie niezawodnym i stabilnym.
Dobra maszyna posłuży długo.Mam podobną trochę starszy model.Moja ma już około 20 lat.I ciągle wydaje mi się,że mam nową maszynę.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wow piękne :) A torebka :oklasky:
Mogłabyś uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć z jakiego materiału ją uszyłaś? I te róże :) ono są naszyte czy to prześwity?
Avatar użytkownika
Administrator
Ilono witaj!
Maszyna konkretna to i prace konkretne! Wspaniała ta narzuta/kocyk dla synka!! Uszyty genialnie! Torebka takzż śliczna i starannie wykończona. Uwielbiam oglądć takie dopieszczone prace :)
Gratuluję maszyny, niech dobrze służy. Jest piękna!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Śliczności uszyłaś!!!
________________________________________________________
Elwira
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
piekne rzeczy
a JUKI to bardzo dobre maszyny
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Witaj Ilono!!!Piękne prace!!!Narzuta dla synka przewspaniała!!!A maszyna...coż...marzę o takiej,a Tobie gratuluję i żeby Ci dobrze służyła!!!

2 strony: 1 2 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.