Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Świeżynek
Do Amatorskie Szycie: Maszyny piękne, szczególnie Bernina 580 czy Aurora. Poszperalam w Internecie. Chyba zdecyduje sie jednak na Bernina czy Bernette 66. Ma dobre opinie. Dziękuję za wszystkie opinie, moja wiedzuy jest teraz jeszzce większa. Czas pójśc na spacer z mojm maleństwem. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Świeżynek
Kiedyś jak wrócę do pracy to chyba będę zbierala na taką Bernina 580. Nawet nie wiedziałam że można takie piekne rzeczy wyhaftowac. Cudenka.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dzięki aire - a dlaczego jest cięższa o 3 kilogramy niż inne maszyny?
Nie mam pojęcia :) Pewnie kwestia konstrukcji.

Może nie zastępuje całkowicie pedała, ale są momenty, kiedy okazuje się przydatny, łącznie z przyciskiem ryglowania - np. żeby wyhaftować pojedynczy element, wtedy maszyna (a nie my) się martwi, żeby precyzyjnie zacząć i zakończyć ścieg.
A to moja ma programowane rozpoczęcie i zakończenie haftowania elementu i zatrzymuje się sama ;-)

Ania



A jak chcesz szyć ścieg jednym ciągiem?

--- Ostatnio edytowane 2012-05-30 14:04:27 przez Aire ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
To wyłączam programowanie zakończenia.

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To wyłączam programowanie zakończenia.

Ania
Aaaaa, to masz odwrotnie :)

Czeremcho, może załóż wątek poświęcony swojej maszynie - przyda się solidna recenzja i informacje zebrane w jednym miejscu, bo teraz to tak po wątkach trzeba skakać...

Jeśli ktoś jest zainteresowany zakupem tego modelu Singera, to łatwiej znajdzie dedykowany topic w wyszukiwarce.

A może zrobić ogólny wątek o Singerach?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
popieram wniosek o utworzenie Singerwątku :)
ale tego wypasionego ,zwykłe maszyny są tu już opisane ,

przydałaby się i wypasiona Husqvarna ,bo to też piękna maszyna ,oraz superowy Pfaff którym szyje Wiola /chyba/ ,

ja mogłabym opisać Brothera 50NV ,ale chyba tutaj on nie jest popularny ,
że ,nie wspomnę o dużej Janome ,
Avatar użytkownika
Administrator
Załóżcie :) Można tych wątków więcej zrobić: wszystko o Singerze, wszystko o Łuczniku, wszystko o Husqvarnie , wszystko o Janome itd.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.