Wersja do druku

3 strony: < 1 2 3

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bartek, czy nie miales instrukcji obslugi maszyny? Zawsze to latwiej sobie radzic:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Droga Moniko (jak mniemam)
Oczywiscie ze mam instrukcje, moze jestem facetem ale wierz mi przeczytałem instrukcje.
Moze masz juz doswiadczenie w krawiectwie ale ja nie dlatego tez korzystam z dobrodziejstw
internetu i tegoż forum. Bazując na Waszej wiedzy. W instruckji jest tylko napisane jak ja czyscić
przewlekac nitke i do jakiego sciegu zastosowac naciag nici. Ale jak juz odkryłem i na pewno jako mistrzyni
krawiectwa o ty wiesz, że niestety odbiega to od realnego zastosowania.
A że nie mam phronemophobii to dociekam i kombinuje na wszystkie sposoby.
Odebrałem nie ukrywam - jak już słusznie zauważyłaś - Twój post jakbym był homo insipiens.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Moniko (jak mniemam)
Oczywiscie ze mam instrukcje, moze jestem facetem ale wierz mi przeczytałem instrukcje.
Moze masz juz doswiadczenie w krawiectwie ale ja nie dlatego tez korzystam z dobrodziejstw
internetu i tegoż forum. Bazując na Waszej wiedzy. W instruckji jest tylko napisane jak ja czyscić
przewlekac nitke i do jakiego sciegu zastosowac naciag nici. Ale jak juz odkryłem i na pewno jako mistrzyni
krawiectwa o ty wiesz, że niestety odbiega to od realnego zastosowania.
A że nie mam phronemophobii to dociekam i kombinuje na wszystkie sposoby.
Odebrałem nie ukrywam - jak już słusznie zauważyłaś - Twój post jakbym był homo insipiens.

Ulala, komus tutaj hormony buzują...

Zapytałam niesmialo o instrukcje, poniewaz zaledwe kilka miesiecy temu kupowalam sama nową maszyne i dzieki instrukcji udało mi się z nią zapoznac krok po kroku.
Instrukcji od Twojej maszyny nie znam i nie sadzilam, ze moze nie zawierac podstawowych informacji.
Ale ja tylko glupia kobieta jestem:uoeee:

Tak na serio: po to jest to forum, zeby sie informacjami wymieniac, jest dla osob znajacych sie na krawiectwie i dla kompletnych laików. I nikt stąd bez odpowiedzi nie wyszedł. Wiec daruj sobie te wywody rodem z Wikipedii:paluszkiem:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Dziex Arturo za super pomysl z fotami z strony www nawlekałem nici dokladnie tak jak pokazales.
Odkrecilem plytke i ja wyczyscilem (caly mechanizm tez) i maszyna ruszyla. :)
nie moglem zrobic zdjecia bo aparat juz (powiedzmy zepsuł sie) (joke)
został tylko problem tego typu.
Jak szyje to mi sie zaraz za stopka marszczy materiał i jak go pociagne to ciagne przy okazji nitke z calego obiegu.
Odkrylem jeszcze jeden myk jak zaproponowala "kolorowakredka" na spokojnie i odkryłem pare ciekawych rzeczy.
:) hehe
wzialem sie za jeden z moich projektów i szyje t-shirt jakie nosi Alexander Skarsgard :)
taki lans na wakacje z wycietym dekoltem :)
ale do czasu zanim rozgryze co jest powodem takiego marszczenie materialu z nicia ktora chwyta od gory co jakis czas
to moge szyc zazdroski :P
podrooooo
Bartas
siemka Bartolini :D
i jak tam? ujarzmiłeś ?

Sprawdź jeszcze czy owa płytka bądź spód stopki nie ma czasem zadzioru i być może haczy?

i jak uszyjesz zazdrostki :p:rotfl: to pokaż nam jak Ci wyszły :D no i t-shirty oczywiście

3m się

Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Świeżynek
Hejos Arturos :)
Tak ujarzmiłem ale też zdałem sobie sprawe z jednej rzeczy:
mianowicie owy cudowny transformers jakiego mam nie nadaje sie do jakiś tam mega dziwnych rzeczy.
Wymyślnych etc.
Po prostu, zwykła maszyna. Przy trudniejszych pracach sie gubi itd. Koszulka wyszła jak ogień mówie Ci
Poprostu szał. Nikt takiej nie ma przynajmniej w Poznaniu! Wiec normalnie byłem gość! :) hehe
Jak tylko dojde do jakiego urzadzenia fotorobiącego to wrzuce coś. W planach mam do zrobienia kolejna koszulke.
Ale musze dokupic jakies naszywki. Dzieki za podpowiedz, of course I have too chec :)
Zazdroski heheh
Pozdro
Bartas
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
no to czekamy na pokaz :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Chętnie zobaczę co tam wyszło z tych zmagań - szkoda że ten aparat wyrzuciłeś ;-)
________________________________________________________
http://sewquest.blogspot.com - wyzwanie rzucone samej sobie :-)
Avatar użytkownika
Niespodzianka
siemanos Bartos :D

我祝賀你 :rotfl:

Cieszę się,że "prujesz" do przodu i dajesz radę ze swoim transformersem :D


wiście, czekam na Twoje dzieła


się :oczko:
________________________________________________________
  
Artur


3 strony: < 1 2 3

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.