Wersja do druku

37 stron: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oj nie przesadzajcie, Wy szyjecie hobbistycznie a ja zarobkowo to muszę dużo :) mam klika kreacji już gotowych ale odkąd nie ma Ani nie potrafię sama się ze wszystkim zorganizować :( nie ma kto mi manekina przebierać :( ale dziś coś nowego :) specjalnie dla Was przebrałam moją piękną (od tygodnia w żakiecie była)
zdjęcie nie oddaje uroku sukienki, w fakturze materiału jest błyszcząca nitka i sukienka (szczególnie materiał) przyciągała dziś klientów :D połysk podobny di tego z pierwszego zdjęcia

--- Ostatnio edytowane 2012-11-09 21:48:16 przez krawiectwomelanii ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo fajna sukienunia :)
Kurcze musze koniecznie uszyc cos uzytkowego / codziennego dla siebie... ale jakos czasu brak :P
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
czekam z niecierpliwością na Twoje uszytki i te użytkowe i te nie ;)
zamówienie do hotelu czeka na przymiarkę więc ja szyć mogę dla innych klientów :D

z powodu brzydkiej pogody musiałam robić zdjęcia w przymierzalni i marne wyszły :(

pierwszy jest sweterek zielonożółty
bluzka z baskinką niebieskoszara
żakiecik z cieniutkiej ekoskóry w kolorze fioletowym
kamizelka i spódnica, szyje z tego materiału sukienkę to może lepsze zdjęcia będą i oddadzą jego urok :)
czarna princeska (szyta w zeszłym tygodniu ale zdjęcie gdzieś przeoczyłam)

a dziś szyłam torby :) pochwalę się w wątku o filcowaniu :)
http://ekrawiectwo.net/board/thread/52769/filcowanie-krawiectwo-melanii/?page=5

--- Ostatnio edytowane 2012-11-12 22:27:33 przez krawiectwomelanii ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Jak zwykle poszalałaś z szyciem ale mnie najbardziej zaintrygował żakiecik - wyobrażam sobie ile pracy kosztował :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem zaniedbałam Was troszkę ale to przez pewne zaproszenie do współpracy :) pochwalę się jak już będzie czy :)
trochę się też zaszyłam... jak ja lubię zadowolone klientki :) teraz mam córkę z mamą, dziewczyna przyszła przymierzyć ubranko robocze (jak je wreszcie skończę to opublikuje zdjęcia ale jest kilka kompletów więc to jeszcze potrwa kilka dni) i tak jej się spodobały spodnie że szyję jej ciemne jeansy :) a mamie tak się spodobały moje sukienki że sobie zamówiła i dziś już gotową odebrała :) niestety za mała na mojego manekina :(
uszyłam też spódnice dla stałej klientki, ta Pani już nawet nie chce mierzyć i muszę jej szyć bez przymiarek... ale wybaczam bo jest o dwóch kulach i niewygodnie mimo że mam przestronną przymierzalnie.
a na koniec moje zeszło weekendowe filcowanie :)

i podusia :D
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus żakiecik szyłam ze 2 miesiące w tym dziurka i guzik zajęła mi miesiąc ;) zaczęłam sporo przed zlotem w okolicach zlotu był gotowy i dopiero niedawno doczekał się guzika :) :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
U Melanci zawsze dużo,zawsze ładnie i expresowo!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super pomysl z filcowanka na sweterku, piekna ozdoba!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też mi się podobało póki go z prania nie wyciągnęłam... ale na szczęście się rozprasować :)
dziś ogarnęła mnie mania poduszek :) ostatnio na facebooku zagadnęła do mnie Pani od galerii internetowej i już niedługo będzie można kupić moje wypociny na gabelek.eu :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Melanio, wiem co czujesz, jak klientki są zadowolone z Twojego szycia !! Dla mnie to też największa nagroda za szycie - uśmiech klientki. A jak zwykle Twoje "uszytki" są wspaniałe !!!
Co do poduszeczek nie wypowiadam się, bo są takie śliczne, że odrazu zasnąłbym .

--- Ostatnio edytowane 2012-11-19 00:38:08 przez Wojtek ---

37 stron: « < 23 24 25 26 27 28 29 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.