Wersja do druku

37 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Lubie kolory wiec ta ruda w kwiatuszki bardzo przypadła mi do gustu :)))))))))Gratuluje nawiązania współpracy :oklasky:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
U Melanci zawsze dużo,zawsze ładnie i expresowo!!!
Właśnie zanim doczytałam ten wpis chciałam napisać że Ty chyba nie spisz i masz 4 ręce bo tak dużo naszyte. :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus ta ruda jest krwiście czerwona i o niebo ładniejsza niż na zdjęciach ale dopiero się uczę robić zdjęcia więc za jakiś czas się pochwalę jak mi to wychodzi ;)
dorzucam przykłady nowo zrobionych zdjęć są już ciut lepsze :D jakoś do tej pory nie przywiązywałam takiej wagi do zdjęć ale teraz muszę...

Magdo jak ma chyba z 6 rąk i moja doba ma 72 h ;) ale kocham to co robie i dlatego jakoś tak mi to idzie , poza tym nie potrafię wolno pracować.

a dziś się obijałam , jakieś drobne przeróbki robiłam, kończyłam zamówienie do hotelu (jutro kamizeli i gotowe), przestawiałam meble :) taki luźny dzionek :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Magdo jak ma chyba z 6 rąk i moja doba ma 72 h ;) ale kocham to co robie i dlatego jakoś tak mi to idzie , poza tym nie potrafię wolno pracować.

a dziś się obijałam , jakieś drobne przeróbki robiłam, kończyłam zamówienie do hotelu (jutro kamizeli i gotowe), przestawiałam meble :) taki luźny dzionek :)
Heh jak wynajmowałam lokal to mój sąsiad pytał jak to robię że co przychodzi to na manekinie jest inna kiecka, a ja go zapytałam czy widzi jak przychodzę i jak wychodzę :), a on odpowiedział "nie", a ja mu na to : no właśnie to teraz wiesz jak to robię. Teraz już nie mam tego lokalu, czekam na wykup mieszkania żebym mogła cokolwiek zrobić w pomieszczeniu gospodarczym, będę tam mieć jakieś 30 m2, a jak na razie to na 50 m2 jest nas 5 osób pies i szycie więc mam nieco utrudnione zadanie :zly: Wracając do tematu czasem tez trzeba coś pozmieniać przemeblować bo to poprawia nam komfort w pracy i samopoczucie a ciuszki jak zwykle ładniutkie podusie też bombowe, a fotki fakt dużo lepsze ja to w ogóle nie potrafię fotografować, nawet nie bardzo mam gdzie bo brak mi kawałka wolnej powierzchni na tło :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Przepraszam zaniedbałam Was trochę ostatnio :( ale już się poprawiam :D dwie sukieneczki specjalnie dla Was :)

ostatnio troszkę się zaszyłam torbami, więcej filcowanych w moim wątku o filcowaniu
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Już myślałam, że porzuciłaś szycie ;) hehehe

Fajne kiecuszki, ta czarna to mi od razu wpadła w oko bo taka strojna, na Sylwestra dobra z prostym żakietem to i na więcej "przyziemnych" okazji :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Też mi się od razu Sylwester skojarzył!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O tak sylwester już blisko czarna mój typ:oczko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja tez glozuje na mala czarna :D

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
cieszę się że się podoba ta "mała czarna", ale ona ani mała ani czarna ;) taka z 46/48 będzie i strasznie w srebrze

ostatnie 2 dni walczyłam (między innymi oczywiście) z takim drobiazgiem :), niestety za mała na mojego manekina... :( oczywiście cała konstrukcja moja :D projekt wspólny z klientką ale sama dodałam tren (którego tu nie widać) ale dziś na przymiarce się spodobał i został zaaprobowany :D oczywiście nic jeszcze nie jest wykończone bo to dopiero pierwsza przymiarka była

na jutro muszę jeszcze kurtkę wykończyć to też się pochwalę :) choć nie wiem jak to wyjdzie bo tym razem za duża będzie na manekina :( 154 w biodrach ma moja klientka a manekin niewiele ponad 100

a w tle macie moje poduchy i torby :D

--- Ostatnio edytowane 2012-11-30 23:41:37 przez krawiectwomelanii ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

37 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.