Wersja do druku

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
KRESTIK Ty też????Sukienka bardzo ładna!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nieee, ja niestety jeszcze nie, ale sukienka się przyda ;-))
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Lubię takie klimaty na lato... :-)

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Administrator
O matko ależ Ci tej Chorwacji zazdroszczę! Uwielbiam Chorwację, po prostu kocham ten kraj! Sukienka i spodenki na pewno sprawdzą się w 100 %, jak my byliśmy w sierpniu to każdy mój uszytek przygotowany specjalnie na wyjazd nie sprawdził się bo było tak gorąco ;) ale na jachcie to też coś innego, chłodek od wody i wietrzyk zrobią swoje. Ależ Ty masz figurę kobieto, pozazdrościć!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, przegapiłam sukienkę, a byłoby szkoda, bo bardzo mi sie podoba. Materiał prześliczny i lejacy się. A ten wzór całkowicie maskuje cięcia. Z jednej strony to dobrze, ale z drugiej nie widzę konstrukcji i nie wiem z jakich części jest uszyta.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ech, jak patrze na pogodę to chyba ciepło nie będzie, pewnie będę siedzieć w polarze i ciepłych spodniach :beczy:
Tkanina rzeczywiście maskuje cięcia, szkoda trochę, ale może jeszcze jedną taką uszyje z innej tkaniny ;-)

Dziękuję dziewczyny za miłe słowa odnośnie figury :) nogi mam jak patyczki, a buzia okrągła :rotfl:
Muszę jeszcze skończyć mężowi koszule lnianą, na szczęście zostały same guziki i dziurki... jedzie nas ponad 50 osób, więc impreza będzie mega :hura: Trochę się boję, jeden raz trafiliśmy z mężem na 9B, i jachtem bardzo mocno szarpnęło (nawet bym powiedziała że na moment położyło na wodzie) i bardzo się wystraszyłam... nastawiam się psychicznie że będzie super ;-)
________________________________________________________

12 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.