Wersja do druku

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Avatar użytkownika
Administrator
Ooo jaka fajna tuniczka! Luźna i niezobowiązująca - takie są najlepsze. Czy to punto? Hmm chyba jednak nie, materiał wygląda na lejący. Jakiś czas temu w sklepie widziałam punto z podobnym motywem tyle ze te "wieżowce" były wszędzie, od góry do dołu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Nieeeeee nie punto to dzianina jakaś sztuczna jest i powiem wam w sekrecie że do bani :( Po pierwszym praniu strasznie obbobiała. Tak że nie polecam. Sus wypróbowałam chusteczki -jest ok sukienka po praniu nadal jest granatowa a koronki śnieżnobiałe :)
Avatar użytkownika
Administrator
Super, dobrze wiedzieć :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Koroneczki koroneczki...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pokrowce na krzesła też szyję! A co!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sliczne pokrowce!Bardzo ładnie wyglądają w stylowym wnętrzu!!!Pani w koronce odważna bardzo!Widzę siwy włos-a pani trzyma fason!No buzię to pani strasznie zepsułaś!!!:):):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Hej dziewczyny (i chłopaki też!).Dawno mnie tu nie było,na nic nie mam czasu a już o robieniu zdjęć nowo uszytych rzeczy i ich publikowaniu mogłam pomarzyć jedynie. Dziś złapałam chwilę oddechu i popełnilam taką oto pościel dla chorego kotka. Mam nadzieję że w takim "wystroju"szybciej wyzdrowieje kicia moja...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Załączniki
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oj na pewno! Tyle serca włożone w pracę... Niech zdrowieje szybciutko!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej dziewczyny (i chłopaki też!).Dawno mnie tu nie było,na nic nie mam czasu a już o robieniu zdjęć nowo uszytych rzeczy i ich publikowaniu mogłam pomarzyć jedynie. Dziś złapałam chwilę oddechu i popełnilam taką oto pościel dla chorego kotka. Mam nadzieję że w takim "wystroju"szybciej wyzdrowieje kicia moja...
Jaki słodziutki, niech zdrowieje maleństwo :) Pościel śliczna!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Sto lat mnie tu nie było,powód- budowa domu i w końcu upragniona przeprowadzka, ale powróciłam i chcę Wam pokazać moje niektóre dzieła :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

21 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.