Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Salamandro jesteś bardzo zdolna osobą!!!Wielkie brawa dla ciebie:oklasky::oklasky::oklasky:Jestem Twoją fanką od dziś!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
O tym nie wiedziałem, przepraszam ! Ustalamy, że prawa autorskie do określenia "szyjątka" należą do Marzenki.
Mam chęć zgłoszenia określeń naszych krawieckich dzieł do prof. Miodka lub do prof. Bralczyka z prośbą o opinię tych wybitnych językoznawców. Mielibyśmy "pseudourzędowe" potwierdzenie, że takie nazwy pochodzą właśnie z naszego Forum.
Ja też potwierdzam, że Salamandra jest zdolną osóbką. Czekamy na nowe uszytki lub szyjątka !!
I jeszcze pozwolę sobie na taką refleksję - raduje się serce i dusza , że dzięki naszemu Forum, ujawnia się coraz więcej sympatycznych osób "zakręconych" na punkcie szycia i krawiectwa.

--- Ostatnio edytowane 2012-07-29 23:50:03 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No to ja też się wypowiem :)
szczerze mówiąc średnio mi się podobają spódnice itp. ale dziś chyba zmienie zdanie :D . Wszystkie które uszyłaś są super, a szczególnie podoba mi się turkusowa i chabrowa.
Czekam na kolejne twe szyjątka :)
I jeszcze pozwolę sobie na taką refleksję - raduje się serce i dusza , że dzięki naszemu Forum, ujawnia się coraz więcej sympatycznych osób "zakręconych" na punkcie szycia i krawiectwa.

Ja również się pod tym Wojtku podpisuje :) .
Pozdrawiam
________________________________________________________
"Non progredi est regredi"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Swietnie wyposazylas sie na lato, brawo za wszystkie uszytki! Ze ja przegapilam ta bluzke w majowej Burdzie ;)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Droga Salamandro, bardzo ładne są Twoje spódniczki, mnie szczególnie podoba się ta w grochy, po prostu uwielbiam ciuszki w groszki. I ta chabrowa jest cudowna !!
Widać ,że masz zacięcie do szycia. I tak trzymać !!! Kiedy oglądasz w sklepie ładny ciuszek, ale drogi, to wtedy umiejętność szycia jest nieoceniona . Po prostu szyjesz dla siebie, tylko po cenie materiału, tak więc warto pogłębiać tajniki szycia, nawet za cenę , że coś odrazu się nie uda.
A teraz coś dla szerokiego forum - do tej pory na naszym Forum było popularne określenie "USZYTKI", jako nazwa naszych prezentowanych ciuszków. Jestem za tym , aby wprowadzić drugie określenie ( nazwę), jaką przytoczyła Pajesia, to jest " SZYJĄTKA". Bardzo mi się podoba !!!!
Co Wy na to ????


Wojtku jestem ZA! To mamy "uszytki" i "szyjątka" :D

Salamandro wyrosłaś nam tutaj na forum jako ten kwiatek - pięknie szyjesz, ciekawie i zwiewnie. Masz ewidentny talent więc szlifuj dalej szycie i ciesz nasze oczy takimi uszytkami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow, bardzo ładne ciuszki, mi się podobają 1,3,4. Ta druga spódniczka nie podoba się tylko dlatego że ja nie przepadam za taką "nierównością" dołu. Ale wygląda ładnie i zwiewnie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo, bardzo dziękuję za te wszystkie komplementy. :kwiatek::kwiatek::kwiatek: Bardzo motywują mnie do dalszego działania. Żeby nie być gołosłowną (lub nagowyrazową ;)), załączam zdjęcie mojego uszytku(a)/szyjątka - tęczowej spódnicy przerobionej z sukienki.

Rozkloszowaną sukienkę kupiłam w sklepie z używaną odzieżą za całe 3,46 zł. Była na mnie za duża (rozmiar 42), ale podobał mi się materiał (bawełna z domieszką poliestru). Niestety nie mam fotki sukienki sprzed przeróbki.

W każdym razie odcięłam dół kiecki, z reszty materiału zrobiłam pasek, w który z tyłu wszyłam gumkę (jeszcze nie umiem wszywać zamków błyskawicznych, dlatego wciąż męczę tę gumę). I spódnica na lato gotowa. :)

________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie najbardziej podoba się turkusowa spódniczka i biała bluzka a:D bombowe :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wow, rewelacyjne są wszystkie twoje uszytki :) Spódniczka w grochy jest moim faworytem :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cześć! To znów ja! :) Chciałabym Wam zaprezentować kolejną szyfonową, asymetryczną spódnicę, uszytą tym razem dla mnie. Wreszcie zrobiłam równe zakładki. :)

PS. Obiecuję, że następny strój, który uszyję, nie będzie spódnicą. :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Koralowa asymetryczna spódnica

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.