Wersja do druku

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Spódnice, wszystkie są cudne w swojej prostocie. I piękne materiały ,żywe kolory. Szyj dalej :-)
Avatar użytkownika
Administrator
Zdjęcie z rowerem - sielskie-anielskie :) Spódnica piękna, uwielbiam takie zwiewności!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuję za komplementy. :) Dziś kolejne sielskie zdjęcie i recyklingowa sukienka zrobiona ze starej bawełnianej sukienki i krótkiego, również bawełnianego topu.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Liliowo-czarna sukienka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo kobieca sukienka. Marzę o takiej, a ten plener wokoło - rozmarzyłam się....
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Pomysłowe połączenie i efekt naprawdę medialny, zwłaszcza wśród takiego otoczenia , jakim są łany kukurydzy.
robi wrażenie !!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Beatris, Wojtku, bardzo Wam dziękuję za miłe słowa. Szyłam tę sukienkę właśnie z myślą o letnich spacerach w takim sielskim plenerze. Cieszę się, że kiecka dobrze się z nim komponuje. :rotfl::rotfl::rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj, daaaawno mnie tu nie było. Ale już nadrabiam zaległości. Na razie nie mam pod ręką maszyny do szycia, ale pokażę Wam, co uszyłam wtedy, kiedy jeszcze miałam do niej dostęp. Spódniczkę uszyłam z resztki koralowego szyfonu, który został mi z asymetrycznej spódnicy. Bluzeczkę natomiast zrobiłam z za dużej tuniki; skróciłam ją i przyszyłam nowe rękawki.

--- Ostatnio edytowane 2012-09-14 00:58:40 przez Salamandra ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
bluzka-motyl 1 bluzka-motyl Koralowa dziewczęca spódniczka
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bluzeczka śliczna, mam nadzieję , że ją wykorzystałaś jeszcze latem. A spódniczka dla małej modelki taka słodka....
Avatar użytkownika
Administrator
Oj ta bluzeczka z rękawkami jest bardzo w moim stylu! Bardzo, bardzo mi się podoba :tak: Spódniczka, jak pisze Wojtek, słodka :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bluzeczka świetna a kolorystyka materiału rewelacyjna.:oklasky:
________________________________________________________

8 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.