Wersja do druku

14 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Beatris, ogromnie podobają mi się Twoje uszytki, a szczególnie ta złota sukieneczka z koronką i złotym bolerkiem. Czerwony komplecik też bardzo ładny, są to piękne, stonowane stroje dla pań w średnim wieku.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cześć,

Bardzo dziękuję za wszystkie cenne uwagi i muszę powiedzieć, że Czeremcha trafiła w 10-tkę z detalami, które wprost uwielbiam. Niedawno odkryłam markę Fabiana Filippi (o której pewnie dawno już wiecie)a która mnie zauroczyła. Są to proste modele z dobrych jakościowo materiałów w pastelowych odcieniach. Jeżeli ktoś lubi tradycję i elegancję to polecam. A poniżej prezentuję sukieneczkę, którą uszyłam w zeszłym tygodniu dla mojej córeczki.

pozdrawiam,:rotfl:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Widać dużo inwencji własnej w twoich uszytkach, brawo!

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jakie fajne uszytki - te dwa kompleciki z poprzedniej strony (z rybaczkami) bardzo przyciagaja wzrok :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:buzki: po takich miłych słowach aż chce się szyć! :buzki::buzki:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
o, ten czarny komplet całkiem fajny. to sztruks? :)

i bardzo mi się podoba szara kamizelka. gdyby jeszcze miała jakieś koronki, oh <3 ale to taka moja obsesja [więcej na ten temat możesz zobaczyć na moim blogu jakby co ;)]
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Komplecik faktycznie jest sztruksowy, na zdjęciu tego nie widać ale jest on w kolorze śliwki. Ja uwielbiam wykończenia z koronki lub taśm ozdobnych. Czasami przerabiając starą rzecz wystarczy naszyć coś ozdobnego i już jest nowe cacko. Mijoszi Twój blog jest zachwycający!
Jak wcześniej pisałam szyję kwiecistą bluzkę w stylu folkowym, którą właśnie dzisiaj skończyłam. Wykrój bluzki i spodni jest z Burdy. I jeszcze zaprezentuję Wam atłasową sukieneczkę dla mojej córeczki, którą uszyłam na jej roczek.

:hejka:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Bardzo ładna bluzeczka. Komplecik dla córeczki bardzo ładnie wykończony. Mała pewnie słodko się w nim prezentowała.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
ale fajny kapelinder :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
I jeszcze zaprezentuję Wam atłasową sukieneczkę dla mojej córeczki, którą uszyłam na jej roczek.
:hejka:
Komplecik jest cudny! Chciałabym spróbować uszyć taki dla bratanicy, podasz z której Burdy był wykrój?

14 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.