Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dokladnie z mojej wypowiedzi rowniez wynika, ze moja oodpowiedz byla reakcja na pana kolegi zniewazenie, wg powiedzenia z glupim sie nie dyskutuje, bo sprowadzi Cie do swojego poziomu, co potwierdza i ta cala sytuacja. A chamstwa w zadnej postaci nie toleruje, a glupimi odzywkami nie zwyklam sie przejmowac.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja bardzo grzecznie zapytałam o dostawe a otrzymałam maila który aż mnie wmurował i co Pan na to? tratuje Pan swoich klientów jak zło konieczne
Na szczescie w zyciu bywa tak ze kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, tak wiec jeszcze troche i "interes" tego towarzysza rozplynie sie szybciej niz mysli.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Skoro przy inwektywach jesteśmy ;-) ... Ale po mnie pojechała taka jedna w "Szyjemy sami" na forum gazetowym... :rotfl: A żeby mnie dodatkowo skompromitować - wkleiła zdjęcie z mojego bloga - które sama tam wkleiłam i zaakceptowałam do "pójścia w świat" :rotfl:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwsze zakupy robiłam u tych państwa jakieś 3 lata temu, przez pewien czas nie robiłam ale od 2 lat regularnie robie u nich zamówienia z obu kont i jak dotąd jestem zadowolona, czasem robie zamówienie do 100 zł czasem i za ponad 500 zł, nigdy nikt nie był w stosunku do mnie chamski, raz jak spytałam o rabaty dla stałych klientów to mój mail został bez odpowiedzi ale przy tych cenach to wcale się nie dziwie.
przy wyprzedażach jak nie było już tej tkaniny którą chciałam to Pani dzwoniła i się pytała czy oddać pieniądze czy chcę inną tkaniną.
także ja jestem zadowolona i jak tylko znów nazbieram większą ilość pieniędzy to u nich zamówię, bo mają niepowtarzalne tkaniny w bardzo rozsądnych cenach.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no to widocznie dobrze trafilas, bo czytalam juz rozne historie niekoniecznie pozytywne i zakonczone happy endem.A jak sprawa byla poruszana nie raz na allegro i innych forach wiec wyssana z palca nie jest.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie mówie że oni są super idealni ale że ja nie miałam problemów, przez Was zajrzałam jakie mają tkaninki i znów się skusiłam na kilka... mąż mnie kiedyś zabija ;) jak transakcja się sfinalizuje to dam znać jak tym razem wyszedł kontakt :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przesyłka dotarła terminowo. Właściwie wszystko ok. Mam tylko zastrzeżenia do jednej koronki - jest zszywana czyli była jakaś dziura zrobiona. Czegoś takiego nie powinni moim zdaniem klientowi wysyłać. Nie opłaca mi się tego odsyłać więc zostawię to tak jak jest.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kupowałam raz i wszystko było ok (doczytałam zasady aukcji). Więcej nie kupię, bo podejście sprzedawcy przestało mi odpowiadać.

Niezależnie od kultury sprzedającego nigdy w życiu nie pozwoliłabym sobie na taki tekst jak na screenshocie, Na podobny sposób sprzedaży również (a jestem sprzedawcą).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no wlasnie otoz to jak ktos mial kiedykolwiek choc przez mgle do czynienia z handlem to wie ze 1 niemile zachowanie potrafi zebrac szersze zniwo w postaci braku klientow, juz pomijajac to ze brak kultury i wychowania u sprzedawcy jest znany juz w calej sieci.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też uważam że klient nasz pan i stosuje to do swoich klientów ale czasem wole przymknąć oko na coś i nieć to co chce za mniej niż u innych :D
paczka dotarła i wszystko jest ok a materiałki są śliczne, ale chyba się jeszcze połakomię na tą satynobawełne bo nie było jej jak składałam zamówienie http://allegro.pl/satynobawelna-raportowa-i2575440400.html
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.