Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też jestem zrażona do tego sprzedawcy. Całe szczescie kupiłam wtedy tylko jeden materiał. Kiedy zapytałam czy towar został wysłany bo długo to trwa i zeby przysłała mi dowód nadania (bo twierdziła że wysłała) to mi odpisała, że mam nie zajmować jej czasu. Bezczelna!!!! Juz więcej tam nie kupie
Mi paczka wogole nie doszla od nich, za 100 zł. Przysylali mi dowod nadania na kuriera, ze niby firma kurierska zagubila. Zglosilam do allegro, postraszyli ich. Caly czas mailowalam z firmą kurierska iw koncu mi nowa poaczke nadali twierdzac, ze niby kurier zgubil ale sie nie przyznał. Po prostu liczyli, ze odpuszcze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
świetne zasady mają :D:D:D

Uwaga, ważne!

1.Przy zakupie po 1m jedyną formą dostawy jest odbiór osobisty.

2.Przy zakupie na łączną kwotę mniejszą 40 zł jedyną formą dostawy jest odbiór osobisty.

Przesyłka kurierska - wyłącznie po uzgodnieniu ze sprzedającym,

wpłata z góry wyłącznie za towar,

wpłate za przesyłke 18,30 zł. kupujący dokona przy odbiorze, płacąc kurierowi.

Przesyłki nadawane 2 razy w tygodniu - w poniedziałki i czwartki,

wyłącznie na adres podany w Allegro.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja zamawiałam w grudniu na koncie Tkaniny u Eliny. Towar przyszedł bez problemu więc i teraz się skusiłam... Mam nadzieję, że będzie ok
jak widac nie ma reguly czy sie uda dostac to co sie chcialo i w dobrej jakosci czy tez nie, to tak jak totolotek :)
ale skoro tylu maja klientow ze nowych im nie trzeba, to ja odpuszczam, i jak widze dobrze z eporuszylam temat bo niektore z was mialy niezle przeboje z tymi cwaniakami.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też jestem zrażona do tego sprzedawcy. Całe szczescie kupiłam wtedy tylko jeden materiał. Kiedy zapytałam czy towar został wysłany bo długo to trwa i zeby przysłała mi dowód nadania (bo twierdziła że wysłała) to mi odpisała, że mam nie zajmować jej czasu. Bezczelna!!!! Juz więcej tam nie kupie
Mi paczka wogole nie doszla od nich, za 100 zł. Przysylali mi dowod nadania na kuriera, ze niby firma kurierska zagubila. Zglosilam do allegro, postraszyli ich. Caly czas mailowalam z firmą kurierska iw koncu mi nowa poaczke nadali twierdzac, ze niby kurier zgubil ale sie nie przyznał. Po prostu liczyli, ze odpuszcze.
no to nieźle, chyba bym im smrodu narobiła w komentarzach
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dokladnie, nie wolno odpuszczac, mysla ze jak nie widza klienta to prawo ich nie obowiazuje.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
tkaniny od eliny oraz banka u manka to ta sama firma, same teraz możecie sprawdzić na ceidg.gov.pl. To ojciec z córką. A muszą zmieniać konto bo przekraczają progi podatkowe. Pochodzą z Ukrainy. Najbardziej frapuje mnie sytuacja, że z taką ilością negatywnych komentarzy i złą famą od kilku lat świetnie prosperują. Temat kupowania u nich przewija się cyklicznie po wszelkich forach, także allegrowych i co? I świetnie sobie radzą czego dowodem jest fakt, że muszą zmieniać podmiot sprzedający bo przekraczają limit i musieliby płacić większy podatek!
Ja nie jestem mściwa. Sama rozpoczęłam sprzedaż ale dbam o swoich Klientów jak kwoka, zależy mi żeby byli zadowoleni i kojarzyli jako sprzedawcę u którego robi się zakupy systematycznie.
Patrząc na ich sposób prowadzenia działalności jednak dochodzę do wniosku, że jak się nie ma tupetu i innych podobnych cech to się na chlebek nie zarobi.
Swoją drogą ładnych parę lat temu kupiłam od pana kilka tkanin w jednej przesyłce i byłam zadowolona. Cena Czyni Cuda bo jakość nie była jakaś powalająca, ale dla mnie wystarczyło.
To tyle.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NA ALLEGRO zgloszone, ale co to da?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dam znać we wtorek czy dotarło moje zamówienie. Według ich strony powinni wysłać towar do mnie kurierem w poniedziałek.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
przeciez jak sam napisales panie kolego"kupcy 1 metra" Cie nie obchodza wiec co nagle Cie na ambicje wzielo? Zalozyles konto i szukasz informacji o sobie, co Ci kupcy 1 metra beda wypisywac?? I widzisz jak sie okazalo niezadowolonych klientow jest cale mnostwo i masz nie jedna rzecz na sumieniu, a chamstwo trzeba tępic w zarodku.
Bez odbioru :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja bardzo grzecznie zapytałam o dostawe a otrzymałam maila który aż mnie wmurował i co Pan na to? tratuje Pan swoich klientów jak zło konieczne
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.