Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Materiał fajny, ale te wynalazki językowe!!! :zly:

Przecież "satyna" to nazwa splotu, a "bawełna" - surowca.

Taki łamaniec typu: pulpetowołowina... papieroczasopismo... kompotojabłko...

Brrrr...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Taki łamaniec typu: pulpetowołowina...
Ha ha haaa! Ale się uśmiałam - chyba dodam pulpetowołowinę do domowego słownika. Podoba mi się :-)
Bardzo trafne spostrzeżenie.
________________________________________________________
http://sewquest.blogspot.com - wyzwanie rzucone samej sobie :-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wkurzyłam się. Chciałam zrobić u nich zakupy, ale nie mogę bo zostałam dodana do czarnej listy...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
o to i ja jestem na czarnej liście ,ale na ABC Tekstylia ,
powodu nie znam ,chyba taki ,że trochę znam się na tkaninach i wiem co przysyłają ,
jak już to oni powinni być u mnie na czarnej liście ,

ale co tam ,jest na allegro trochę tych sprzedawców tkanin ,można się obejść bez ABC Tekstylia ,

to i bez BAHbKA_u_MAHbKA pewnie też ,



--- Ostatnio edytowane 2012-09-01 20:46:17 przez zanetta ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
o to i ja jestem na czarnej liście ,ale na ABC Tekstylia ,
powodu nie znam ,chyba taki ,że trochę znam się na tkaninach i wiem co przysyłają ,
jak już to oni powinni być u mnie na czarnej liście ,

ale co tam ,jest na allegro trochę tych sprzedawców tkanin ,można się obejść bez ABC Tekstylia ,

to i bez BAHbKA_u_MAHbKA pewnie też ,



--- Ostatnio edytowane 2012-09-01 20:46:17 przez zanetta ---
Ja u Pana z Abc Tekstylia wydałam sporo kasy. Zdarzyły mu się raz 2 wpadki:
1) batyst kakaowy okazał się wkładem z klejem ( za chiny nie chciał się do tego przyznać)
2) przysłał nie tą dzianinę co zamówiłam

Ale spoko zwróciłam towar i nie było problemu. Czasem dostaję od niego jakieś gratisy od czasu tych wpadek ;-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
też zrobiłam duże zakupy w ABC ,
kupiłam i zapłaciłam za 5 metrów materiału,dostałam 4 metry ,odesłałam jako reklamację i od tego się zaczęło ,

ponieważ nie mieli tak naprawdę tych 5 metrów ,przysłali mi to samo /ich zdaniem / tylko troszkę inne /ich zdaniem / ,ale w tej samej cenie ,

ten nowo dosłany materiał ,absolutnie nie przypominał tego wcześniej zakupionego ,i chodzi mi tylko o jakość ,ten był zwyczajnie kiepski ,

powiedziałam ,że odsyłam i ,że proszę o zwrot kasy ,
kasę dostałam i miejsce na czarnej liście też ,

ach to jeszcze nie koniec ,oni ten materiał ,kazali mi zatrzymać ,i dobrze bo czemu mam płacić za przesyłkę po raz drugi ,/za tamtą mi nie oddali /,

materiał mam do dzisiaj ,leży sobie płótno białe ,o rzadkim splocie ,mocno prześwitujące ,twarde po praniu jak prześcieradło ,pewnie po drugim praniu się zmechaci ,
a kupowałam len zmiękczany z dodatkiem wiskozy ,zwarty ,mięsisty i bardzo miły w dotyku , cena powyżej 20 zł ,za metr ,ze trzy lata temu ,


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mnie tez abc tekstylia zawiodl, bo nawet nie raczy odpisac na maila, wiec nie bede u takiego "speca" od tkanin kupowac, i przewstrzeglam kilka znajomych osob ktorzy chcieli kupic, wiec chociaz tyle dobrego.
Najgorsze jest to ze dzis wiele osob zrobi wszystko dla kasy, sprzedaje byle co nie wiedzac nawet co sprzedaje, niewazne byle kasa byla...
Avatar użytkownika
Świeżynek
kupowałam u Tkaniny_u_Eliny i u BAHbKA_u_MAHbKA i jak do tej pory nie miałam problemów. A tkaniny fajne no i ceny też przyciągają :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no to mialas szczescie :) ja w sumie tez bo nie kupowalam nic po przeczytaniu watkow i komentarzy.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
moje drugie zakupy u tych państwa znów udane, nie wiem czemu niektórzy mają problemy z większością sprzedawców może kiepskie podejście obu stron?
________________________________________________________

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.