Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
a ja przestrzegam przed panem z allegro BAHbKA_u_MAHbKA piszacy z maila [email protected], gdy zapytalam o uscislenie kosztow wysylki, wyzwal mnie od glupiej po tym jak odpowiedzialam ze przestrzege innych kupujacych na forach dostalam taka oto odpowiedz : '' na tych forach same "kupcy jednego metra", to co Pani napisze, już pisane wielokrotnie od kilku lat, i jakoś mi nie zaszkodziło, a może nawet pomogło, bo dobre klienci ni łażą po tych forach, a na tych, kto tam łazi, najmniej mi zależy. niestety jest Pani głupia "

w sumie po przeczytaniu komentarzy odechcialo mi sie kupowania od tego pana, ktory nie dosc ze nie zna jezyka polskiego to jeszcze kultury osobistej mu brak.
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii GIEŁDA KRAWIECKA.
Avatar użytkownika
Administrator
Przeniosę temat do innego działu - w każdym razie dzięki za ostrzeżenie.
Bezczelny typ, czyste chamstwo :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
a ja przestrzegam przed panem z allegro BAHbKA_u_MAHbKA piszacy z maila [email protected], gdy zapytalam o uscislenie kosztow wysylki, wyzwal mnie od glupiej po tym jak odpowiedzialam ze przestrzege innych kupujacych na forach dostalam taka oto odpowiedz : '' na tych forach same "kupcy jednego metra", to co Pani napisze, już pisane wielokrotnie od kilku lat, i jakoś mi nie zaszkodziło, a może nawet pomogło, bo dobre klienci ni łażą po tych forach, a na tych, kto tam łazi, najmniej mi zależy. niestety jest Pani głupia "

w sumie po przeczytaniu komentarzy odechcialo mi sie kupowania od tego pana, ktory nie dosc ze nie zna jezyka polskiego to jeszcze kultury osobistej mu brak.
Ojej nie strasz. Wczoraj zrobiłam mu przelew za materiały...
Ogólnie to chyba ta sama firma co Tkaniny u Eliny. Te same tkaniny i tak samo aukcje wyglądają.
Swoją drogą też bym się wkurzyła gdyby ktoś mnie pytał o coś co jest wyraźnie napisane na aukcji. Ale to chamstwa nie tłumaczy...

pozdrawiam,

Ania
Avatar użytkownika
Świeżynek
To nie pan a pani...też miałam nie koniecznie przyjemność tam kupić...to dawne tkaniny od Eliny...i pierwsze zakupy wspominam z grozą,bo nie doczytałam,że trzeba kupić po min.2 metry...i tajemnicza pani z dziwnym akcentem zadzwoniła nawet do mnie i też mi nagadała...wymieniłam z nią parę mejli ale w końcu nabyłam te tkaniny...kolejne zakupy już bez trudności bo pamiętałam żeby kupić po 2 metry...Wiem,że często nie doczytujemy do końca informacji ale niektórzy sprzedawcy celowo piszą niezrozumiale...ale żeby obrażać klientów i od głupków wyzywać?co za czasy...gdyby ten ktoś nie miał tak tanich tych tkanin to bym się nie skusiła na zakupy...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie tylko chamstwa ale i głupoty, bo krócej jest napisać zdanie np: wszystko jest zapisane na stronie lub podać kwotę niż pisać całą epistołę inwektyw. Pani podobno jest strasznie zajęta. Kiedyś kupowałam, jeszcze zanim sprzedawca się rozbestwił. Tkaniny oryginalne ale jakością nie byłam zachwycona.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oni zmieniają konto co jakies pol roku.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oni zmieniają konto co jakies pol roku.
Oj tak masz Moniko rację.Jak kiedyś zamówiłem sukienkę siostrze ,a potem zrobiłem przelew i po 2 tygodniach nie przesłał sukienki to zgłosiłem sprawę do allegro to jeszcze tego samego dnia usunął konto ,a potem założył nowe jednak na szczęście po jakimś 1,5 miesiąca sukienkę przesłał z tym ,że było już po imprezie na którą siostra miała w niej iść:C
________________________________________________________
"Świat jest dobry ,ludzie w większości nie"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ja też jestem zrażona do tego sprzedawcy. Całe szczescie kupiłam wtedy tylko jeden materiał. Kiedy zapytałam czy towar został wysłany bo długo to trwa i zeby przysłała mi dowód nadania (bo twierdziła że wysłała) to mi odpisała, że mam nie zajmować jej czasu. Bezczelna!!!! Juz więcej tam nie kupie
________________________________________________________
być kobietą być kobietą....
http://nawybiegu.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no wiec jak widzicie nie strasze, tylko pisze jak sprawa wyglada, dobrze ze nic nie kupilam, bo jak sie chce oszczedzic to sie dwa razy traci (czy to nerwow czy pieniedzy)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja zamawiałam w grudniu na koncie Tkaniny u Eliny. Towar przyszedł bez problemu więc i teraz się skusiłam... Mam nadzieję, że będzie ok

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.