Wersja do druku

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
22 zl za 1 wykroj? Wg mnei to bardzo duzo.
One kosztują 4 Euro i być może dochodzi do tego jeszcze koszt przesyłki do Polski. A marża jest dodawana swoją drogą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiesz to moja kolezanka skanuje i sprzedaje wykroje ze jakeis 10-15 zl, wiec jak cos potrzebujesz to pisz.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co Twoja koleżanka skanuje? Bo nie bardzo rozumiem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byla mowa o wykroju, wiec chodzi o wykroj :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sorry, ja po prostu nie rozumiem. Bierze papierowy wykrój z Burdy, skanuje go i sprzedaje, a ktoś jest skłonny zapłacić za to 15zł?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tak, za cala gazete zeskanowana, tak jak ktos potrzebuje to jest sklonny za to zaplacic. W sklepach z tkaninami tez mozna kupowac pojedyncze wykroje przeciez.I to wcale nie taniej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ok, dzięki za wyjaśnienie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wiesz to moja kolezanka skanuje i sprzedaje wykroje ze jakeis 10-15 zl, wiec jak cos potrzebujesz to pisz.
Przepraszam, ze sie wtracam off topic, ale co z prawami autorskimi wydawcy? Ja wiem, ze w Polsce i wiekszosci krajow EU kopiowanie na wlasny uzytek jest dozwolone, ale to co robi Twoja kolezanka to chyba wykracza poza wlasny uzytek.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To tak samo jak studenci kopiujacy podreczniki ktore sa potem odsprzedawane, ja rozumiem jakby to bylo na jakas szeroka skale, przeciez ona nie wykorzystuje tego w niedozwolony sposob, nie przywlaszcza. A zeby przeskanowac komus cala gazete wraz z wykrojami, troche czasu sie schodzi i tylko ten czas wycenia, tak samo jak ludzie maja wykroje i wrzucaja je do sieci, co wtedy z prawami? Sytuacji podobnych jest wiele.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hurtownia pasmanteryjno-włóczkowa Agmako przy ul. Włościańskiej 12 - moja opinia po dzisiejszej wizycie:

Nie zaglądałam tam od kilku lat, ale w kwestii obsługi klienta nic się nie zmieniło. Jak tylko weszłam dostałam anielicę-stróżycę podążającą za mną krok w krok i patrzącą na ręce, żebym broń Boże nie zwędziła szpulki nici za 2 złote. (JAK JA TEGO NIENAWIDZĘ!!!) :krzyk: Zapytałam grzecznie i bez pretensji czy nici Arena muszę kupować tylko w pudełkach zawierających kilka szpulek (w pudełku jest jakieś 9-12 szpulek=nawojów po 500m), a w nagrodę musiałam wysłuchać litanii o tym, że pojedynczo nici można kupować w pasmanteriach, które są na każdym bazarku.

Trochę się Wam wyżaliłam, a teraz czas na informacje przydatne:
Powierzchnia sprzedaży wielokrotnie mniejsza niż w Goldpolu przy Al. Krakowskiej i co za tym idzie wybór towaru również o wiele mniejszy. Na sztuki można kupować nici Ariadna w nawojach 1000 m w kolorze białym, albo czarnym. Szpule duże do owerloków chińskie Basic MAXAG 118/gr również można kupować na sztuki, pozostałe nici w zgrzewkach albo pudełkach. Suwaki można kupować na sztuki. Wybór suwaków nieporównywalnie mniejszy niż w Goldpolu. Lamówki, tasiemki, taśmy rypsowe, gumy, rzepy itp. nie są sprzedawane na metry. W małych opakowaniach można dostać igły, szpilki, kredę, zatrzaski, haftki, nożyczki, guziki itp.


--- Ostatnio edytowane 2013-02-07 19:33:53 przez Natalia_ ---

--- Ostatnio edytowane 2013-02-07 19:41:20 przez Natalia_ ---

10 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.