Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Mama pytanie, czy ktoś sprawdził to miejsce i może napisać coś konkretnego? http://www.tanie-tkaniny.com.pl/1--raszyn--19/Pl/
Ja napisalam do tego sklepu/hurtowni ale odpisano mi tak niegrzecznie ze postanowilam sie z Wami ta informacja podzielic, chyba narzekaja na nadmiar klientow i nowi nie sa im potrzebni.
Witam. Sieć sklepów www.tanie-tkaniny.com.pl oraz jeden z nich w Raszynie na ul. Mokra 25, ma wielu zwolenników, jednak nie wszystkich da się zadowolić. Większość opinii na jego temat jest korzystna a wybór tkanin w ilości kilkunastu tysięcy metrów dość zadowalający. O cenach nie wspominając. Z pozdrowieniami.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Sa otwarci w takich godzinach ze czlowiek pracujacy ma marne szanse zeby zdazyc tam doejchac i cos wybrac.

--- Ostatnio edytowane 2013-02-04 12:36:32 przez flower ---
Sklep tanie tkaniny w Raszynie otwarty jest jak większość tego rodzaju sklepów w godzinach 11.00 - 18.00
Są to zwyczajne godziny w handlu. Z pozdrowieniami
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Adm, piszesz jako klient czy jako osoba związana zawodowo z tym sklepem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To odpowiem Ci ja, poniewaz ten uzytkownik napewno jest zwiazany z tym sklepem, bo mnie pouczal na privie ze niepochelbnie wyrazam sie o tym sklepie, bo ma krotkie godizny otwarcia, co jest moja subiektywna opinia i nie zamierzam sie nikomu tluamczyc takze z tego ze obsluga nie przypadla mi do gustu.Niestety coraz wiecej jest osob, ktore nieudolnie reklamują własny biznes.
Wiec dobrze wyczulas Natalio.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mama pytanie, czy ktoś sprawdził to miejsce i może napisać coś konkretnego? http://www.tanie-tkaniny.com.pl/1--raszyn--19/Pl/
Ja napisalam do tego sklepu/hurtowni ale odpisano mi tak niegrzecznie ze postanowilam sie z Wami ta informacja podzielic, chyba narzekaja na nadmiar klientow i nowi nie sa im potrzebni.
Witam. Sieć sklepów www.tanie-tkaniny.com.pl oraz jeden z nich w Raszynie na ul. Mokra 25, ma wielu zwolenników, jednak nie wszystkich da się zadowolić. Większość opinii na jego temat jest korzystna a wybór tkanin w ilości kilkunastu tysięcy metrów dość zadowalający. O cenach nie wspominając. Z pozdrowieniami.

Napisz jeszcze nr telefonu do sklepu zeby nikt juz nie mial watpliwosci ze to SPAM :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To odpowiem Ci ja, poniewaz ten uzytkownik napewno jest zwiazany z tym sklepem, bo mnie pouczal na privie ze niepochelbnie wyrazam sie o tym sklepie, bo ma krotkie godizny otwarcia, co jest moja subiektywna opiniai nie zamierzam sie nikomu tluamczyc takze z tego ze obsluga nie przypadla mi do gustu.Niestety coraz wiecej jest osob, ktore nieudolnie reklamują własny biznes.
Wiec dobrze wyczulas Natalio.
jak najbardziej może być to Twoja subiektywna opinia masz do niej prawo , tak samo możesz śmiało stwierdzić, że widziałaś wczoraj Marsjanina na ulicy i to tez będzie Twoja subiektywna opinia...


od kiedy żyje godziny handlu (pomijając galerie) wahają się między 9-18h jeżeli zależy Ci na zakupach 24h proponuję internet, a zarzucanie komuś że sklep jest niegodny polecenia argumentując to godzinami pracy( które są jak najbardziej "popularne" w naszym kraju) jest dla mnie dziecinny i bardzo płytki i wcale się nie zdziwiłam że Pan zapewne związany z tym sklepem się oburzył...

co do obsługi się nie wypowiadam bo nie byłam tam nigdy, ale jak to mówią kij ma zawsze dwa końce... mam tylko nadzieję, że nie masz sobie nic do zarzucenia jako Klientka- jesteś zapewne miłą kulturalną i wyrozumiałą osobą
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie wiem dlaczego na mnie skupilo obwinianie na temat godzin otwarcia sklepu, wczesniej bylo otwarte do 16 dlatego napisalam ze godziny otwarcia sa ciut przykrotkie bo malo kto pracuje jednak do 15tej zeby do 16 moc wzglednie w Warszawie dojechac a raczej poza Warszawe, i nawet dzwonilam do tego sklepu i pytalam czy bedzie moze 1 dzien kiedy bedzie czynne dluzej aby moc zobaczyc w ogole sortyment, teraz wydluzono godziny pracy bo pewnie wpadli na to ze do 16 malo kto jest w stanie dotrzec. I to wszystko co mam do powiedzenia na temat godzin otwarcia tegoz sklepu, co do obslugi to na moje pytania na temat dostepnosci tkanin, czy skladu byly ciezkie wzdechy i pozniej wyczulam ze jak tylko sie zada 2 pytania i panie nie wiedza to klient jest niewygodnym, lepiej zeby bez gadania kupil cokolwiek i wyszedl czympredzej.Dlatego moge twierdzic ze obsluga mnie nie powalila na kolana, a mam chyba prawo wiedziec co kupuje.
Nie widze powodu, dla ktorego mialabym sie tlumaczyc zwlaszcza ze zaopatruje sie po cenach producenta od jakiegos czasu wiec nie musze sprawdzac nowych miejsc.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na pytanie poprzedniej pani odpowiadam, tak jestem menagerem tych sklepów i odpowiadam za różne sprawy w tej firmie.
Poza tym dziękuję za rzeczową ocenę niektórych użytkowników.
Dodam tylko że nigdy sklep w Raszynie nie był czynny do 16tej, ale fakt że do 17tej. Każdy sklep prowadzony jest przez jedną osobę. Stwierdzenie o wzdychających paniach to opis sceny nie z tego sklepu.
Dziękuję i pozdrowienia dla wszystkich użytkowników tego portalu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Adm, napisz coś więcej. Gdzie macie sklepy, czy wszystkie materiały można dostać również w detalu, czy można w slepie płacic kartą, czy materiały mają opisany skład na metce, których producentów macie towar, w których gatunkach materiałów jesteście szczególnie konkurencyjni itd, itd.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Adm, napisz coś więcej. Gdzie macie sklepy, czy wszystkie materiały można dostać również w detalu, czy można w slepie płacic kartą, czy materiały mają opisany skład na metce, których producentów macie towar, w których gatunkach materiałów jesteście szczególnie konkurencyjni itd, itd.
Na powyższe pytanie dostałam odpowiedź na priv. Dziękuję.

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.