Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Natalia, czy mogłabyś podzielić się info od adm? Też jestem zainteresowana, jeśli nie tu na forum to proszę o przesłanie na priv.
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natalia, czy mogłabyś podzielić się info od adm? Też jestem zainteresowana, jeśli nie tu na forum to proszę o przesłanie na priv.
pozdrawiam
Adm, wyślij do animanii takiego samego maila jak do mnie. Ja chyba "nie mam prawa".
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję, również otrzymałam na priv.
pozdr
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
adm czy można by uzyskać informacje, o które prosiła Natalia_ tak ogólnie na forum, czy jest w nich jakaś tajemnica? Odpowiedź tylko na priva zapalą moją wewnętrzną lampkę ostrzegawczą - nie żebym się czepiała.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
adm czy można by uzyskać informacje, o które prosiła Natalia_ tak ogólnie na forum, czy jest w nich jakaś tajemnica? Odpowiedź tylko na priva zapalą moją wewnętrzną lampkę ostrzegawczą - nie żebym się czepiała.
W moich odpowiedziach nie ma żadnej tajemnicy, po prostu nie chciałem wywoływać zbędnych emocji w użytkownikach mniej przychylnych.
Aby rozwiać wszystkie wątpliwości poniżej zamieszczam moją odpowiedź do Aniamanii i Natalii.

adm napisał:
> Dzień dobry Natalio. Aby nie być posądzonym o darmowe
> reklamowanie sklepów postanowiłem odpowiedzieć na Twoje
> pytania poprzez priv..
> Wykaz sklepów i ich adresy znajdziesz tutaj:
> www.tanie-tkaniny.com.pl
> Sklepy internetowe tutaj:
> www.tanie-tkaniny-sklep.pl
> www.tkaninyraszyn.pl
> Dane adresowe ukazują się po kliknięciu nazwy miasta z
> lewej strony menu.
> Sklepy sprzedają tkaniny i dzianiny docinane w cenie
> 9zł/mb i 11zł/mb oraz konfekcjonowane, tzn małe
> kilkumetrowe obanderolowane nawoje po 8-10mb w cenie
> 5zł/mb i 6zł/mb. Obydwa asortymenty dostępne dla
> wszystkich indywidualnych oraz hurtowych odbiorców.
> Tkaniny są sprowadzane bezpośrednio z Azji, Włoch a
> także są kupowane na terenie naszego kraju i są to
> zawsze tzw końcówki kolekcji producenta tkanin lub
> odzieży. Nie dysponujemy procentowymi danymi na temat
> składu.
> W ofercie sklepów jest bardzo duży wachlarz rodzajów i
> gatunków.
> Trudno powiedzieć co jest naszą specjalnością.
> Oferujemy tkaniny takie jak szyfony, żorżety,
> bistrecze, lny, bawełny, wełny, żakardy, satyny, tafty,
> w różnych konfiguracjach, kreszowane, flokowane,
> haftowane, posiadamy także dzianiny. Dostawy nowości są
> co tydzień i bez powtarzalności tzn nie ma możliwości
> powtórzenia asortymentu.
> Z konkurencją "walczymy" cenami które w przypadku
> tkanin konfekcjonowanych są często niższe niż w
> hurtowniach.
> Nie obsługujemy kart płatniczych ale myślę ze
> wprowadzimy ten sposób płatności w niedługim czasie.
> Mam nadzieję że chociaż po części odpowiedziałem na
> Twoje pytania.
> Serdecznie pozdrawiam i wszystkiego dobrego.
> adm
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Jeszcze jedno pytanie, czy to zdanie
Nie dysponujemy procentowymi danymi na temat składu.
jest odpowiedzią na to pytanie Natalii_
czy materiały mają opisany skład na metce
. Bo jeśli tak, to jak się dowiedzieć jaki jest skład tkaniny?

________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam. Tkaniny nie są opisane metkami ze składem ale za to sklepy są zorganizowane w taki sposób aby każdy klient miał dostęp do pełnego asortymentu bez pomocy sprzedawcy. Tkaniny nie znajdują się za plecami sprzedawcy lecz są ogólnodostępne. To sprawia że Klient nie jest "zmuszony" do oczekiwania w kolejce aby spytać o tkaninę ale najzwyczajniej sięga po nią, rozwija na stole, sprawdza miękkość, sztywność, splot i wszystko co dla danego Klienta jest istotne. Liczymy tutaj na znajomość tematu naszych klientów i nawet się od Nich uczymy. Czy akurat przykładowo len ma domieszkę 20% bawełny czy 25% nie ma większego znaczenia jeśli ów len kosztuje 6zł/mb brutto. Jeśli len będzie w mniejszym procencie w stosunku do bawełny to Klient to zauważy i żadna metka ze składem Go nie przekona.
Tak samo rzecz się ma jeśli chodzi o inne tkaniny szlachetne.
Sprzedawcy w miarę możliwości udzielają informacji na temat składu jednak są to przeważnie wartości szacunkowe uzyskane od naszych kontrahentów którzy przekazują nam je w podobny sposób.
Myślę że uczciwiej jest powiedzieć że nie posiadamy dokładnych danych procentowych niż wymyślać je.
Pozdrawiam serdecznie.
adm

.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam,
może ktoś coś wie... szukam hurtowni/sklepu w warszawie lub okolicach, która miałaby w swojej ofercie dzianiny melanżowe różnej grubości, bawełniane i/lub wiskozowe z dodatkiem lycry. Potrzebna mi jest jakaś gama kolorystyczna oraz różne grubości więc chciałabym znaleźć sprzedawcę, który specjalizuje się właśnie w dzianinach. Jeśli coś wiecie, bardzo proszę o info.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli w detalu, to musiałabyś napisać które sklepy i hurtownie już znasz.
Jeżeli w hurcie to trzeba przekopać Raszyn/Janki i zajrzeć np. tu http://www.dzianinywiskozowe.pl/kontakt.html
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bardzo dziękuję, spróbuję więc Janki. Szukałam w necie ale zależy mi na naprawdę dobrej jakości więc wolałabym robić zakupy osobiście, móc dotknąć i wiedzieć co kupuję. Sklepy sprawdziłam warszawskie, podawane tu wcześniej na forum, nie byłam jeszcze w hurtowni na Bieżuńskiej. Sprawdzę więc Janki, jeszcze raz dziękuję i pozdr

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.