Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Byłam dzisiaj w 2 sąsiadujących ze sobą hurtowniach przy ul. Cybernetyki 2. I nie wiem co mam napisać. Generalnie jestem rozczarowana, ale nie skreślam tego miejsca zupełnie. Plusem jest to, że prowadzą sprzedaż detaliczną i że mają polskie materiały. Minusem jest brak naprawdę ładnych tkanin czy dzianin. Ceny sa o parę procent niższe niż w warszawskich sklepach stajonarnych. W sumie to słabe miejsce, chociaż jako ciekawostkę mogę podać, że mieli szermezę podszewkową taką samą jak w Jurpolu, z tym że na allegro kosztuje 3zł, a w warszawskiej hurtowni 8zł.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Natalio, szkoda bylo twojego czasu, chyba ze przechodizlas obok cybernetyki i po prostu wpadlas do tych hurtowni, ja juz jakis czas temu wypowiadalam sie na temat tych hurtowni, obsluga ledwo odpowiada dzien dobry, wybor tkanin bardzo sredni, jesli ktos potrzebuje czegokolwiek na gwalt to owszem mozna skorzystac, ale juz cos fajniejszego czy lepszego jak chcemy to lepiej sobie darowac, szkoda czasu po prostu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dodam ze za Jankami i w Jankach jest dosc sporo takich hurtowni jak juz ktos pisal wczesniej, ale jakos do zadnej nie zajrzalam.Ale mysle ze warto byloby zajrzec na spokojnie, bo jest tam tego troche.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Flower, chciałam sama zobaczyć co jest przy Cybernetyki. Poza tym ja lubię w sklepie rozpoznawać materiały, które wcześniej widziałam w necie lub innym sklepie/hurtowni i zaczynam kojarzyć producentów.

A co do Janek, to trzeba będzie odwiedzić kilka hurtowni. Na razie nie znalazłam tam hurtowni prowadzącej sprzedaż detaliczną oprócz tanich tkanin Raszyn. Jakby ktoś znał taką hurtownię, to będę wdzięczna za podzielenie się tą wiedzą.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja dzisiaj odwiedziłam sklep na Ciołka 20. Bardzo ładne włoskie tkaniny, pomocna właścicielka. Ceny niestety od 35-40 zł wzwyż. Polecam, warto zajrzeć.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Blisko mnie, spróbuję zajrzeć jutro, jaki rodzaj materiałów? Jest coś z dzianin?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Blisko mnie, spróbuję zajrzeć jutro, jaki rodzaj materiałów? Jest coś z dzianin?
Dzianin raczej nie było. W tej chwili dużo bawełny sukienkowej, w tym elastycznej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aniumaniu, byłaś w Raszynie w hurtowni Dziedzic?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie byłam, mam wielkie plany ale zawsze praca zwycięża i w ostatniej chwili coś wyskakuje...Na pewno zrobię rundę po Raszynie i Jankach, i wtedy dam znać. Dostałam od znajomego adresy producentów wokół Łodzi i też zamierzam tam się wybrać, gdyż potrzebuję większe ilości więc jak tylko będę miała jakieś info - odzywam się
Pozdr
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Burdowy wykrój przewiduje do męskich bojówek (http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2010/burda/burda_04/slides/29.html)suwak dł. 14 cm. W Goldpolu takich nie ma. Są 12 i 16 cm. Co robić? jeździć po całej Warszawie za 1 suwakiem?

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.