Wersja do druku

18 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Twoje torby robią wrażenie, są piękne i dokładnie wykonane. Blog też całkiem atrakcyjny. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Za wszystkie miłe komentarze serdecznie dziękuję :)
Dzisiaj chciałam 1. coś pokazać, że szyję i żyję 2. udostępnić recenzję maszyny przemysłowej, która pojawiła się po kilku prośbach - czyli jak laik i samouk daje sobie radę i jaka ta maszyna w ogóle jest. Takie uzupełnienie do singera 4411.
Pozdrawiam ciepło :)))
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przeglądam te Twoje wszystkie prace i podziwiam :oklasky: piękne to wszystko takie dopracowane, ja zaczynam coś kombinować z torbami z filcu z haftami,bo mam hafciarkę, jedną mamie uszyłam jest zadowolona, teraz robiłam taki wzorcowy prototyp z filcu cholewkarskiego napracowałam się troszkę, wyszła ładna tylko że jest bardzo duża, miała być dla mojej siory, ale wolałaby mniejszą, i w sumie już ją wzięłam do domu żeby popruć i zwęzić bokami chociaż, ale widzę, że Twoja z 1 zdjęcia z tych ostatnio dodanych jest jeszcze większa, hmm :mysli: teraz tak myślę może ją ktoś kupi, a siorze uszyje nową...Nie mam jeszcze doświadczenia i kupiłam uchwyty metalowe,z których dołem mi się wysuwa ten filc chociaż ścisnęłam solidnie, chyba je wyrzucę i obszyję jakąś lamówką bawełnianą. Możesz mi coś podpowiedzieć jako fachowiec od "torbaczy" :) w tej kwestii ? Nie mam jeszcze porządnych zdjęć ale pokażę Ci ten mój niewypał, ale to może w moim wątku, nie będę zaśmiecać Twojego.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przeglądam te Twoje wszystkie prace i podziwiam :oklasky: piękne to wszystko takie dopracowane, ja zaczynam coś kombinować z torbami z filcu z haftami,bo mam hafciarkę, jedną mamie uszyłam jest zadowolona, teraz robiłam taki wzorcowy prototyp z filcu cholewkarskiego napracowałam się troszkę, wyszła ładna tylko że jest bardzo duża, miała być dla mojej siory, ale wolałaby mniejszą, i w sumie już ją wzięłam do domu żeby popruć i zwęzić bokami chociaż, ale widzę, że Twoja z 1 zdjęcia z tych ostatnio dodanych jest jeszcze większa, hmm :mysli: teraz tak myślę może ją ktoś kupi, a siorze uszyje nową...Nie mam jeszcze doświadczenia i kupiłam uchwyty metalowe,z których dołem mi się wysuwa ten filc chociaż ścisnęłam solidnie, chyba je wyrzucę i obszyję jakąś lamówką bawełnianą. Możesz mi coś podpowiedzieć jako fachowiec od "torbaczy" :) w tej kwestii ? Nie mam jeszcze porządnych zdjęć ale pokażę Ci ten mój niewypał, ale to może w moim wątku, nie będę zaśmiecać Twojego.
Witaj :))
Jak chodzi o filc, nie mam wielkiego doświadczenia, bo uszyłam raptem kilka modeli i bez jakiś bajeranckich dodatków, ale jak będę umiała, pomogę ;)
Tylko nie umiem znaleźć tej fotki. To znaczy gubię się. Jak znaleźć czyjś wątek?
pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Nie mogłam dodać zdjęć bo były za duże, już jest mój watek z dodanymi fotkami.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ta "turkusowa" torba prześliczna:) oczywiście doczytałam u Ciebie że to szary w padający w niebieski ale u mnie na monitorze wygląda jak piękny turkus i sie zakochałam:mniam:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zółta to mój typ.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dla mnie też turkus chociaż mówisz,że to nie turkus...śliczna jest!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ładne torby, niby proste, ale efektowne.
Też musze się wziąć za szycie toreb. Jedną już wczoraj skroiłam,.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne torby!!!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html

18 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.