Wersja do druku

4 strony: 1 2 3 4 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Chciałam się wam pochwalić:).W lutym zaczynamy razem ze wspólniczką własną działalność.Otwieramy
Pracownię krawiecką:D.Cieszę się jak małe dziecko.Na razie przed nami sporo pracy -ale na swoim, a to już coś!W końcu poszaleję może trochę ze zdjęciami swoich prac:D.
Pozdrawiam cieplutko wszystkich:)
Avatar użytkownika
Administrator
Basiu wspaniała wiadomość!! Marzenia się spełniły - teraz pozostaje życzyć radości z pracy i samych zadowolonych klientów :) No i czekamy na zdjęcia ciuszków :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wielkie dzięki Susanno:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To piękna sprawa ,mieć swoją pracownię .Życzę również powodzenia ..
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Powodzenia Basiu. Rozumiem że stawiasz na szycie a przeróbki też bierzesz pod uwagę?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niestety muszę:(.Ale na szczęście mam wspólniczkę,która będzie się tym zajmowała:D.Bo ja dostaję białej gorączki jak muszę przerabiać coś czego sama nie szyłam.
Chcemy dążyć do tego aby przerabiać rzeczy tylko naszych klientek miarowych,a jak to wyjdzie w praniu to rynek pokaże:)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Basiu wiem że to nie fajne jednak wychodzi się czasem lepiej finansowo.
Pocieszeniem dla Ciebie niech będzie że jednak coraz więcej jest kobietek które cenią sobie niepowtarzalność i życzę Tobie wielu takich klijentek.

--- Ostatnio edytowane 2009-12-12 14:08:42 przez Allicja ---
Avatar użytkownika
Administrator
Allicja ma rację, przeróbki krawieckie są opłacalne choć mało przyjemne ;)
Z drugiej strony ludzie teraz kasy nie mają, wolą kupić coś na targu made in china a jak się zamek zepsuje w jeansach to wszyć nowy trzeba, nie każdy umie wiec zakład krawiecki jak znalazł.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja to zawsze muszę sobie coś przerobić po swojemu, na mnie zakład zbiłby fortunę. Tż się śmieje że jak oglądam nowy ciuch w sklepie to nie czy mi się podoba, tylko co by tu zmienić :D
Avatar użytkownika
Świeżynek
Przeróbki krawieckie są megaopłacalne.Sprawdzałam,popytałam w "branży" i naprawdę są tam świetne obroty.Dlatego tyle takich punktów w W-wie.Mi się marzy pracownia krawiecka w,której sporo rzeczy wykonywanych by było ręcznie np.jak bluzka z koronką to koronka zrobiona na szydełku-a nie z pasmanterii,jak haft na sukience to też ręczny a nie maszynowy-takie miejsce z trochę artystycznym zacięciem.Mam kilku znajomych,którzy robią świetne rzeczy:unikatowe torebki,biżuterię itp.
To jest powód dla którego tak się bronię przed przeróbkami,bo obawiam się,że jak w nie wpadnę to już się nie wygrzebię.

4 strony: 1 2 3 4 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.