Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne sukienki... Jedne w moim guście inne nie, ale nie zmienia to faktu, że dużo ciekawych ciuszków nam pokazałaś!!!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dziękuje wszystkim za miłe słowa,ja tez przeglądając wasze kreacje jestem pod wrażeniem.
Chciałam jeszcze wstawić parę koszul,jedne szyte jakiś czas temu inne całkiem nie dawno.
Dwie uszyłam z tego samego materiału w kratkę,nawet jedna z nich widziałam u Xanti tylko ze stójką jeśli się nie mylę :),to są dwa projekty uszyte z Burdy.
Natomiast dwie bluzki z kokardami to ten sam fason tylko inna tkanina,również projekt z Burdy

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I jeszcze parę bluzeczek takich bardziej wyjściowych

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Te bluzki i topy szyłam z resztek tkanin, lubię czasami wykorzystać jakieś końcówki i zobaczyć co z tego wyjdzie:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ten jasny żakiet jest w komplecie ze spodniami,uszyłam go jakieś 7 lat temu,noszę od czasu do czasu,turkusowy żakiet jest ze sztruksu tez już ma kilka lat ,bardzo go lubię ,na golf jest super.Szary jest niedokończony brakuje guzików (klientka szuka jakiś oryginalnych)i doprasowania .Zadowolona tez jestem z kurteczki w kratę,są do niej spodnie w kolorze śliwki z szerokim pasem.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeszcze pokażę parę spódniczek,niebieska i te dwie ostatnie szyte były dla kilkuletnich klientek :).


--- Ostatnio edytowane 2010-10-06 14:46:30 przez anettaart ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo dużo tych rzeczy, widać,że wykonanie perfekcyjne(przynajmniej mi się tak wydaje;))
Spodobał mi się bardzo fason bluzki w kratkę, ale tej z długim rękawem. z jakiej burdy jest ten wykrój?
Avatar użytkownika
Administrator
Dobijasz mnie kochana - takie cuda tu wklejasz :)
Większość rzeczy jest w moim guście, o np. bluzeczka w kratkę, biały żakiecik (?!), spódniczki i bardzo podobają mi się jak wykorzystujesz resztki tkanin :) Naprawdę wieeeelkie brawa!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ależ kolekcja :D
Dużo ciekawych ciuszków!!!
Mam jednak pytanie - czy w bluzce wiązanej z boku na kokardę dobrze się chodzi - pytam, ponieważ kilkakrotnie przymierzałam się do jej uszycia, ale miałam wątpliwości, czy kopertowa bluzka na niewielkim biuście będzie dobrze leżała...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przywiązuje dużą uwagę do starannego wykończenia ,często jest to praca ręczna,pracochłonna ale efekt jest dużo lepszy niż na maszynie,często stosuję lamówki, taśmy itp aby nie było widać szwów i lewa strona była również "czysta".
Jeśli chodzi Monka88 o bluzkę w kratę wykrój jest z Burdy 5/2009 nr 110.
Susanna co do żakietu jest w kolorze ekri ale na zdjęciu nie osiągnęłam niestety pożądanego efektu.
Xanti ja dla siebie uszyłam bluzkę w tym fasonie jako ala żakiet na sukienkę gdy szłam do siostry na ślub efekt był super w komplecie z długą suknią,moja klientka której spodobał się fason ubierała pod nią top,niestety samo wiązanie z boku oraz kokarda z drugiej strony nie załatwia sprawy ponieważ bluzka przy gwałtownych ruchach np tańcu rozchyla się (stąd ten top min.)Bluzki były szyte z dość gładkiej grubszej nie sztywnej satynowej tkaniny,nie wiem jaki efekt byłby w przypadku innego materiału mniej śliskiego,muszę wypróbować i porównać.


5 stron: < 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.