Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Witam wszystkich,długo nie zaglądałam ,trochę czasu mało,ale coś udało mi się znaleść aby pokazać swoje prace.Piękne rzeczy tworzycie,ciężko odejść od monitora:)
Na początek może kilka sukienek które kiedyś tam szyłam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
I może jeszcze kilka...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Jeszcze jakieś 3 zdjęcia znalazłam

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne suknie,cudne.Ta czerwona śliczna.
Na fotkach widziałam ze masz wyposazaná pracownie.Masz swój zakład?Tak z ciekawości pytam:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tak mam kilka maszyn na których bardzo mi zależało ,ale obecnie więcej czasu spędzam zajmując się synkiem niż szyciem :)

--- Ostatnio edytowane 2010-10-04 23:08:16 przez anettaart ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No tak ,nasze dzieciaczki pierwsze.:).Szyjesz w domu ?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Tak ,mam pracownie w domu ,plus i minus :).Ostatnio mały poszedł do przedszkola i zaczęły się katary i kichania,więcej jest częściej w domu niż w przedszkolu,ale całe szczęście ,że praca w takiej sytuacji przy domu

--- Ostatnio edytowane 2010-10-04 23:13:38 przez anettaart ---
Avatar użytkownika
Administrator
Aneto po pierwsze nie małe dzieła a DUŻE! Zachwycają mnie Twoje sukienki, szczególnie ta drapowana różowa - co wspaniałego! Chciałabym mieć taką w szafie. W ogóle to widzę że przykładasz dużą wagę do schludnego wykończenia co mnie również zachwyca. Jesteś krawcowa przez duże "K" :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne te sukienki,a co najważniejsze pięknie uszyte,czysto wykończone aż miło popatrzeć.Prosimy o więcej.:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Aneto po pierwsze nie małe dzieła a DUŻE! Zachwycają mnie Twoje sukienki, szczególnie ta drapowana różowa - co wspaniałego! Chciałabym mieć taką w szafie. W ogóle to widzę że przykładasz dużą wagę do schludnego wykończenia co mnie również zachwyca. Jesteś krawcowa przez duże "K" :)
nic dodać nic ująć. Stroje pięknie i starannie wykończone, bardzo eleganckie :)

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.