Wersja do druku

27 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękny .Ślicznie i tak dokładnie szyjesz :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ostatnio uszyłam kamizelkę ( na zdjęciu jeszcze bez guzików) z granatowej satynobawełny . Przyznam że materiał prezentuje się doskonale, ma lekki połysk ale nie taki jak sama satyna , nie zaciaga się też wcale i jest bardzo miły w dotyku , kupiłam go w kilku kolorach bo nie jest drogi . Uszyłam już z niego 2 spódniczki dla córki i dobrze się noszą , z tej samej tkaniny jest też ten wiosenny żakiecik , może być wykorzystany jako kurteczka na ciepłe dni .
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko jest bardzo ładne :D ale niestety granatowa kamizelka na czarnym manekinie jest ledwo widoczna...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pięknie uszyte , kamizelka wpadła mi w oko ojjj :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Krój tej kamizelki jest przepiękny. Ta moja kamizelka przy tej to ho ho tragedia :). Materiał jest super, bardzo ładnie wygląda
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
B-)kamizelka

--- Ostatnio edytowane 2010-03-15 21:01:51 przez migotka ---
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Podoba mi się, szczególnie żakiet. :D
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pięknie uszyte rzeczy.:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
B-)obie rzeczy
Avatar użytkownika
Administrator
Ostatnio uszyłam kamizelkę ( na zdjęciu jeszcze bez guzików) z granatowej satynobawełny . Przyznam że materiał prezentuje się doskonale, ma lekki połysk ale nie taki jak sama satyna , nie zaciaga się też wcale i jest bardzo miły w dotyku , kupiłam go w kilku kolorach bo nie jest drogi . Uszyłam już z niego 2 spódniczki dla córki i dobrze się noszą , z tej samej tkaniny jest też ten wiosenny żakiecik , może być wykorzystany jako kurteczka na ciepłe dni .
O Boże! Fanem kamizelek nie jestem (choć mam 2 i czasem nosze) to ta Twoja jest genialna! Piękny krój. A żakiecik! Taki a'la chanel, widzę go z toczkiem na głowie i dużymi koralami blisko szyi. Coś wspaniałego!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

27 stron: « < 3 4 5 6 7 8 9 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.