Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Pierwsza spódnica popełniona przy "współudziale" wykroju z papavero...zmodyfikowana na biodrówkę ;)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:oklasky: I czekamy na więcej, bo, jak już zdążyłyśmy zauważyć, masz Kobieto TALENT :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję :) Będą kolejne na pewno...sukienka dla " biuściastych" już jest skrojona ;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Niezbyt szczęśliwa dorzucam fotosy sukienki, z którą walczyłam jak wariatka...
Na jednym zdjęciu wysiliłam się, żeby stanąć jak bardzo zaniedbana kobieta i dołożyłam wszelkich starań, żeby "wywalić" brzuch...o mało co się nie udusiłam ;) ale właśnie na tym zdjęciu sukienka leży idealnie :(

Nie rozumiem dlaczego obraca mi zdjęcia...wrzucałam je do swojego albumu w google i jest ok...a tutaj nie :(

--- Ostatnio edytowane 2013-04-24 11:54:32 przez Bellinda ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej, sukienka wyszła super.Te kolory :)i fason, na prawdę super :oklasky: I "wór" zniwelowany. Gratulacje.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ale na wypchniętym na maxa brzuchu leży stanowczo lepiej niż na mojej normalnej sylwetce :(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) e tam, ,przecież to nie sukienka na manekin, tylko na fajną babkę, która w miejscu nie stoi. Ważne, by sukienka dobrze się nosiła. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Za to wczoraj dla odprężenia mojemu nastolatkowi spodnie dresowe uszyłam...zamówienie brzmiało: "wielkie i z szerokimi nogawkami...wiesz, takimi jak Ty nosisz"...jak "spodnie" wrócą ze szkoły to fotki zrobię i wrzucę :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładnie dopasowałaś sukienkę w biuście, a to chyba jest trudne. Gratuluję.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
W wykroju ładnie była zrobiona górna linia biustu...więc tylko z dołem trzeba było trochę powalczyć ;)
Spodnie wróciły ;)
Chciałam jeszcze dorzucić wieką kieszeń na nogawce...ale usłyszałam "kombinuj na spodniach Maćka...moje mają być gładkie"...może przy następnych da się namówić ( jak już na młodszego portkach zobaczy) ;)

OT - dziękuję dobrej duszyczce za poobracanie fotek...jak wrzucam z kompa są ok, ale z iPada przekręcają się :(

--- Ostatnio edytowane 2013-04-24 14:12:53 przez Bellinda ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.