Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Gdzie te kilka kilo wiecej?Ja tu widzę świetną figurę:)
Bo to foto jest sprzed tych "kilku kilo":D Ale luzik...teraz też nie jest fatalnie...akurat w mojej dyscyplinie tanecznej to zmiana na plus ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Podpisuję się pod powyższymi postami figura i stroje SUPER!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stroje pierwsza klasa!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:) Jack Sparow( nie wiem czy tak się to pisze) jak żywy:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję za miłe komentarze :zawstydzony:
Wczoraj postanowiłam zrobić przerwę w świątecznej krzątaninie i troszkę się zrelaksować...w wyniku czego powstała prosta bluzeczka "domowa"...
Ponieważ z "Ulką" dopiero się poznajemy do perfekcyjnego wykończenia trochę jej daleko...fotki na "modelce" jeszcze nie zrobiłam bo ta (czytaj ja) przez nieuwagę skonsumowała "na mieście" posiłek, który w swym składzie zawierał białko soi...dlatego chwilowo modelka balon przypomina.

Po "twardym" przywitaniu Ulki...naprawy dzinsów..."niunia" wdzięczna była za delikatną dzianinkę...szyła jak burza :)

PS. Królestwo dla tego, kto mi powie dlaczego mi załączane obrazy "na głowie" stają ???

Logika myślenia blondynki...wrzucę obraz do góry nogami to go opublikuje prawidłowo...i udało się :)

--- Ostatnio edytowane 2013-03-29 10:28:27 przez Bellinda ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
Ej a dlaczego ta bluzka "fruwa" do góry nogami ;) Pikuje w dół jak jastrząb ;) Ale bardzo ładna jest, miła odskocznia pomiędzy porządkami a pieczeniem ciast :) Fajny wzorek :tak:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ej a dlaczego ta bluzka "fruwa" do góry nogami ;)
Właśnie próbuję rozwikłać tą tajemnicę...jak publikuję z kompa jest ok...a z iPada wszystko na głowie staje :(
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Świetny nadruk... Najmodniejszy na ten rok... Z początku nie za bardzo mi się te "digitalowe" nadruki nie za bardzo podobały, ale chyba już jestem do nich w zupełności przekonana!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aniu ten nadruk to mój "kompromis"...na gładkie "neonowe" kolory jestem już zbyt wiekowa, ale na bazie czerni wyglądają przystępnie...nawet na "ryczącej o mało co czterdziestce" ;)
W tej dzianince zakochałam się natychmiast po wejściu do sklepu...droga była jak diabli...ale jaka milusia, a bluzka daje wrażenie jakby się nic na sobie nie miało...już się nie mogę lata doczekać...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pierwszy kostium karnawałowy dla syna...polarkowego teletubisia ;)
Padłam :D Teletubiś pierwsza klasa ;)

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.