Wersja do druku

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka mi się podoba, ale trudno żeby leżała na czymś czego nie ma (tylko pozazdrościć;)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Sukienka jest z jerseyu punto...miałam szczęście kupować w stacjonarnym sklepie więc z kolorami problemu nie było...fakt, że wymagała stebnowania na szwach bo puncior na "wstawki" dość sztywny się okazał...

Udało się syna na kieszeń namówić...i oto rezultat...jak dla mnie bardziej męskie portki się zrobiły (tym też go zachęciłam do eksperymentu z kieszenią ;))

EDIT
Sukienka poprawiona :) Wisi na balkonie i schnie...jeszcze tylko rozprasuję "na wilgotno" szwy...i jutro "premiera" nr 2 ;) Nie jest idealnie dopasowana (gubiła już fason musiałabym pruć całą), ale w takiej spokojnie się jutro gościom pokażę :)...A teraz zamykam szykować biszkopt i kremy do tortu...bo jutro się nie wyrobię...ale zanotowałam "rano wrzucić foty kiecki na forum" ;)
Dziękuję za miłe słowa i wsparcie duchowe...szyjąc prawie czułam Wasz oddech na plecach ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-25 19:09:17 przez Bellinda ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
POPRAWIŁAS!!!Ale super!To pewnie mój oddech....bo ja Ci kibicowałam!!I udało się!!!:oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky:
Młodemu powiedz,że z kieszenią jest tak ZIOMALOWO jak to mój synek mówi!!!O wiele lepiej!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
To czas zaprezentować poprawioną kieckę :)

Oczywiście standardowo już wymuszam gimnastykę karku...

EDIT
W szpilkach i pończochach wygląda o niebo lepiej ;) Przynajmniej moich chorobowych "marmurków" nie widać ;)
Ale sobie ścianę do foto wybrałam :D Poprzednie fotosy robiłam u mamy...a u mnie wszystko fioletowe ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-26 15:15:06 przez Bellinda ---

--- Ostatnio edytowane 2013-04-26 15:21:54 przez Bellinda ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bombowa wyszła! Co znaczy twórczy upór... :D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Mam tylko nadzieję, że moja "Ulka" jest pełnoletnia...bo inaczej mogę być oskarżona o demoralizację nieletniej ;) Dzieci profilaktyczne wysłałam na podwórko ale maszyny nie mogłam ;) Oj, poleciało sporo "panienek" przy przeróbce...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kurcze jak patrzę na tą sukienkę to aż chce się siadać od razu do maszyny i szyć :) Pięknie w niej wyglądasz!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale się naszyłaś, za to efekt powalający!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki dziewczyny :zawstydzony:
Właśnie przygotowałam wykrój na spodnie...ciekawe co mnie czeka tym razem? :boisie:
Za bolerko do sukienki wolę się wziąć później...w obawie o moje zdrowie...psychiczne :rotfl:

--- Ostatnio edytowane 2013-04-29 22:27:25 przez Bellinda ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super sukienka:D
________________________________________________________

7 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.