Wersja do druku

47 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aa to co wyszło teraz będzie następny etap...zastanawiam się czy zrobić bieżnik czy lecieć za ciosem i narzutkę ;)

dziękuje za wszystkie wyrazy uznania:buziak:
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zobacz sobie tutaj jakie Pani piękne szyje:)
http://fabrykapomyslu.blogspot.com/p/torby-torebki-i-worki.html
szczena opada :oklasky::oklasky::oklasky:a aplikacja muchy....BOSKA!!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
aa to co wyszło teraz będzie następny etap...zastanawiam się czy zrobić bieżnik czy lecieć za ciosem i narzutkę ;)

dziękuje za wszystkie wyrazy uznania:buziak:
Ale super :ostr:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kobietki :oklasky::oklasky::oklasky::oklasky::oklasky: Chwilę człowieka nie ma a tu takie cuda.

Susanna, bardzo ładna kołderka mimo, iż nie czujesz patchworku. Ale skrawki możesz też wykorzystać w przytulankach, które tak pięknie tworzysz (podglądałam na blogu) - nie musisz męczyć się z patchworkami;)

karolinka84r, worek dla młodego człowieka i poduszko/przytulanki są świetne - skąd bierzecie takie pomysły? Aplikacjami się nie przejmuj, powoli się wprawisz - spróbuj z flizeliną, a jeśli aplikujesz polarem lub filcem to spróbuj ściegu, który wygląda jak jednostronna drabinka lub luźny richelieu, możesz też go wykorzystać przy mało strzępiących się materiałach.

Kazia, bardzo eleganckie te mini uszytki - ciekawa jestem co pokażesz w lipcu.

vibeke6, tutek na worki: http://www.incolororder.com/2011/10/lined-drawstring-bag-tutorial.html

Polla, mam dwa kupony bawełny z dziecięcymi motywami i chcę jeden z nich wykorzystać, żeby trochę rozświetlić serca. A co do Twoich uszytków - to cóż, jak zwykle śliczne - z tymi gwiazdami to nie przestawaj tylko leć za ciosem i czekamy na narzutę;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Panel 1 Panel 2 - chyba ten wykorzystam
Avatar użytkownika
Świeżynek
vibeke6 ja tak na ślepo kombinowałam - tata mi trochę podpowiedział i poszło:
wycięłam dwa prostokąty, zszyłam z trzech stron, obrzuciłam otwór na dziurkę, podwinęłam i przyszyłam tunelik na sznurek i już... taki najprostszy sposób chyba to

...

dziewczyny powiedzcie czy do lnu potrzebuję jakieś inne nici i igły?????
tworzę prezent ślubny siorce :) i mają być lniane elementy wypychane... i zastanawiam się właśnie, bo kurna ten len to ma takie oczka i jak to szyć by się nie spruło potem i wypełnienie nie wyszło?
no i ma może ktoś szary len?? najlepiej ze dwa odcienie :D chętnie odkupię kawałek :))
Avatar użytkownika
Administrator
Karolina szyłam z lnu kiedyś poszewki i był zwarty. Używałam zwykłych igieł 70 albo 80 i nici poliestrowych. Jeśli Twój len jest tak "rzadki" to może go podklej cienką flizeliną albo kamelówką??
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
polla ale piękne to co załaczyłąs:)
ikk serdeczne dzięki (biorę się za szycie worka)może wiecej checi bede miec do produkcji czegos malego;/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To może i ja nieśmiało :zawstydzony: pokażę, co tworzę. To mój pierwszy w życiu patchwork, więc proszę o wyrozumiałość. Nie jest idealny, wiatraczki nie wszędzie się zgrywają, ale i tak jestem z siebie dumna. Będzie to letnia kołdra dla córki.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
Evka jakie urocze
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Evka jakie urocze
Dzięki. W rzeczywistości kolory są dużo ładniejsze i cieplejsze.

Ewa

47 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.