Wersja do druku

47 stron: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Maślanko praca PERFEKCYJNA i bardzo twórcza :)

Pajesiu nie poddawaj się, zacznij od czegoś prostego a zamiast maleńkich kwadracików spróbuj szyć nieco większe :) Mnie się takie narzuty patchworkowe niesamowicie podobają! Jest to pracochłonne ale warte starania.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maślanko praca PERFEKCYJNA i bardzo twórcza :)

Pajesiu nie poddawaj się, zacznij od czegoś prostego a zamiast maleńkich kwadracików spróbuj szyć nieco większe :) Mnie się takie narzuty patchworkowe niesamowicie podobają! Jest to pracochłonne ale warte starania.
Wiecie, Sus i ikk, spodobał mi się konkurs Łucznika, mam ochotę na zestaw do patchworków, przydałby mi się... póki co, uszyłam ten jeden kwadrat, jutro przysiądę i albo spróbuję kolejne kwadraty... jeszcze jest chwila na uszycie czegoś konkretnego... kolega, specjalista w martial and fine arts, mi kibicuje, więc głupio by było się wycofać... IKK uszyj coś na konkurs, nie będę sama ;)
PS. mam uszyty spory prostokąt z kwadratów, takich 15x15cm, czekają na jakieś inne "łaty" do powiększenia - wtedy tylko dorzucić ocieplinę i jednolity materiał - przeszyć razem - i... gotowe ale na konkurs się nie nadaje, za mało efektowne:p

--- Ostatnio edytowane 2013-07-30 21:50:19 przez pajesia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pajesiu, szyj dzielnie a ja będę trzymać kciuki :okok: Sama nie będę startować, bo trzymam się z daleka od FB i tym podobnych miejsc - chyba staroświecka jestem;)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Administrator
Pajesia ja wrzucę na konkurs kocyk który uszyłam dla Stasia. Jak patrzę na inne prace to widzę, że nie ma szans ale co tam - spróbować można.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja praca na QAL forest ,wczoraj ukończona .
Widziałam już Twoją pracę na łucznikowym FB - musisz wygrać, jest boska :muza:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Maslanka super, znam Twoją pracę z konkursu Łucznika, ja dałam torbę :) A póki co, przedstawię swoje pierwsze nieśmiałe próbowanie..






________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawa jestem co pokażesz jak już będziesz bardziej śmiała;)

Piękna kołderka - bardzo dziewczęca :oklasky::oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Haha, no nie wiem.. :) A właśnie miałam pisać, że piękna ta Twoja narzuta zielono - fioletowa!! Cudna!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Piękne te Wasze patchworki :oklasky::oklasky::oklasky:

Bajkowa Pracownia :) możesz coś napisać jak szyłaś tę śliczną kołderkę?
:prosi::prosi:Z jakiego materiału,co dawałaś do środka i czy całość pikowałaś?:prosi:
Jeśli to nie problem ....

Ja też chciałabym uszyć kołderkę,ale jak na razie to nie mam odwagi...


________________________________________________________

47 stron: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.