Wersja do druku

25 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej!

dziekuje Wam slicznie za tyle milych slow:buzki:

a co do kopiowania??hmmm?? tu w zasadzie nie ma co kopiowac bo to zwykla spodnica z kola zakonczona falbanka jakich jest tysiace, wiec zadna nowosc jedynie co moze jest zagapione to sposob i mozliwosci jej noszenia....i wiadomo ja nie szyje ich masowo, powstal tylko jeden egzemplarz, tylko i wylacznie dla mnie, a co do kopiowania na skale masowa to prawdopodobne, ze kiedys bedzie tysiace takich spodnic made in China za 30€, bo u nich prawa autorskie jak wiadomo nie maja prawa bytu :)

pozdrawiam serdecznie Masza
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Skopiować jeden egzemplarz dla siebie, bez żadnego zarabiania na tym - to nie grzech. :D

Ale - czy Chińczycy sprzedaliby swoje produkcje, gdyby nie było na nie zapotrzebowania? Czy podróbki znanych marek byłyby "sprzedawalne", gdyby nie miały ich oznaczeń albo chociaż kopii oznaczeń, jak przymknięcie oka?

Brutalna prawda - Chińczycy odpowiadają na zapotrzebowanie rynku, a rynek tworzą klienci... Którzy, jeśli ich nie stać na markowe, to chcą mieć chociaż podróbkę. Często-gesto nie chodzi o "jakąś" torebkę, "jakieś" okulary, "jakąś" sukienkę - tylko o taką, żeby od razu widać było, od kogo została zerżnięta. Postawmy obok siebie dwie identyczne torebki - ale jedną szytą z materiału w charakterystyczny deseń z literkami LV, drugą - nie. Którą wybierze "przeciętna" klientka? Czym się sugeruje? Że ta z literkami ładniejsza? Trwalsza? Modniejsza?

Sprzedaż takich wyrobów to przestępstwo, kupowanie - to współudział w rodzaju paserstwa, też przestępstwo, niestety...

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Niestety dzisiejsza rzeczywistość jest taka a nie inna... Można długo wymieniać nieuczciwe praktyki panujące na rynku, ale po co się denerwować. Swoją drogą szyjąc cokolwiek ciężko uzyskać coś całkowicie niepowtarzalnego w formie a jednocześnie jest tyle wspaniałych inspiracji, że aż grzech się na nich nie posiłkować.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczywistość przerażałaby, gdybyśmy nie umiały szyć. A tak, sklepy "markowe" nie stanowią dla nas konkurencji. Zawsze mamy coś, czego NIE MA NIKT! ...Bo nawet kopiując, dodajemy coś "od siebie...by leżało lepiej. Nie mówiąc już o cenie...:dobani:

Śliczna spódnica:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
(...) Zawsze mamy coś, czego NIE MA NIKT! ...Bo nawet kopiując, dodajemy coś "od siebie...(..)
Nie sposób się z Tobą nie zgodzić :)
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej,

troche wstyd sie przyznac ,ale co tu ukrywac pozazdroscilam Aleksandrze(@gangrena)jej ostatniej slicznej bialej sukienki i musialam rowmiez takowa popelnic:tak: moja nie jest co prawda biala a granatowo szara i bez podszewki poniewaz po pierwsze nie mialam pasujacej a po drugie nawet gdybym miala bylalbym za leniwa, aby ja szyc bo sama sukienka byla naprawde czasochlonna :)

pozdrawiam serdecznie Masza:papa:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
przod profil od zadka(cosik sie faldy powykrzywially)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super ta sukienka wygląda :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wcale się nie dziwię, model bardzo ładny i pięknie uszyty.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rewelacja :)
A jaki to materiał?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje Wam slicznie Niewiasty:buzki:

@Natalia wczoraj wlasnie robilam probe ognia bo sama bylam ciekwa co to za material i okazalo sie ,ze to na 100% jakas mieszanka bawelny z czyms sztucznym, w pionowym splocie jest 100% bawelna a w poziomym chyba jakis poliester czy cos podobnego w kazdym razie wlokno topi sie pod wplywem ognia:)

pozdrawiam serdecznie Masza

25 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.