Wersja do druku

25 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zestaw na 5+. Jak zaginie , to nie my:oczko:

Żarty żartami, ale kiedyś uszyłam sobie sukienkę, taką na co dzień. Tak się podobała mojej znajomej, że za każdym razem rozpływała się nad nią. I pewnego dnia chciałam ją założyć, a tu nie ma. Przewaliłam całą szafę swoją, męża, dzieci, nawet teściową odpytałam na okoliczność.... I się nie znalazła..
Do dzisiaj ubolewam nad jej zniknięciem... Nawet uszyłam sobie taką w inny deseń, ale to nie to...
Dodam,ze znajoma nadal jest znajomą i na płaszczyźnie domowej nie spotkałyśmy się nigdy.



________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Prześliczna ta czerwona bluzka. Świetny materiał i krój.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fantastyczna bluzka a jaki kolor! Miło popatrzeć na takie staranne szycie.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziewczeta dziekuje Wam ogromnie za tyle cieplych slow:zawstydzony::zawstydzony:

nie sadzilam ,ze taka babciowato-guwernant´ska bluzka bedzie sie komukolwiek podobala(procz mnie) i jak widac na szczescie sie pomylilam:ostr:
Dla zainteresowanych wykrojem dodam ,ze to bluzka z Burdy 8/2009, spodnica z reszta tez burdowa tylko ze z numeru 2/2011.

pozdrawiam bardzo serdecznie i jeszcze raz slicznie dziekuje:papa:

Masza
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hej,hej,

dawno nic nie pokazywalam bo jakos wenny do szycia nie mialam, ale wraz ze sloncem, ktore nareszcie do nas zawitalo i ochota do szycia powrocila i tak powstala cienka bawelniana bluzka odpowiednia na obecna pogode ;)
Wykroj ten sam z ktorego uszylam moja czerwona sukienke tylko ze tu w wersji skroconej :)

pozdrawiam Was slonecznie i cudownego weekendu zycze

Masza

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Maszeńko, oczywiście Twoja bluzka to kolejna pokazana przez Ciebie bardzo ładna rzecz. Widziałam taką bawełnę z połyskiem w sklepie i zastanawiałam się do czego można by jej użyć. Twója bluzka może mi podłuży jako inspiracja. Niemniej wydaje mi się, że taka bawełna jest bardzo gniotliwa. A wybrana przez Ciebie bawełna jest trochę elastyczna?

--- Ostatnio edytowane 2013-04-14 08:35:05 przez Natalia_ ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładna. Ten fason bardzo fajny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziekuje serdecznie dziewczeta:)

@Natalia tak, material jest z dodatkiem elastanu co pozwala mi sie w tej "konstrukcji" swobodnie poruszac.
Co do gniotliwosci..??...taka to juz cecha bawelny ,ale mi to nie przeszkadza bo jedyne co w tej bluzce moze sie pogniesc w czasie noszenia to chyba tylko rekawy ;)

pozdrawiam Was slonecznie z letniej Badenii :papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naprawdę miło patrzeć na Twoje dzieła, kolejna bluzka równie ładna:) Korci mnie, żeby ten wykrój wypróbować.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dla mnie ta bluzka jest rewelacyjna!
________________________________________________________

25 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.