Wersja do druku

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
CUDNE PREZENTY!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziekuje Wam slicznie dziewczeta :buzki:

wlasnie prezenty pojechaly w swiat a jako ,ze kolezanka spodziewa sie tylko karteczki na swieta, wiec az sama jestem ciekawa jak bedzie jej sie zawartosc paczuszki podobala ;)

pozdrawiam Was serdecznie Masza:papa:

p.s. zeby nie bylo tak lyso i bez zdjec znalazlam jeszcze fotke "przydasia", ktorego uszylam dla znajomej na prezent urodzinowy jeszcze w styczniu, oraz fartuszek dla mojej wiernej pomocy kuchennej ;)

p.s.2 :zapomnialam dodac ,ze aby coreczka kolezanki miala sie rowniez czym pobawic wyprodukowalam jej "kubraczek" na balony....ktore po napompowaniu w kubraczku przeistaczaja sie w leciutka pileczke ;)

--- Ostatnio edytowane 2013-03-26 17:18:01 przez Masza ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
"kubraczek" na balony fartuszek dla kuchennej pomocnicy ;) urodzinowy "przydas"
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wszystkie 3 uszytki zachwycające ale "kubraczek" na balon CUDO! :oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne, staranne, kolorowe i bardzo pozytywne prace!!!
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jejku,ale słodki fartuszek!!!W życiu bym na to nie wpadła!!!A balonik...extra!!!!Mi też coś uszyjesz????:):zawstydzony::zawstydzony::zawstydzony:
Avatar użytkownika
Administrator
Ty to masz pomysły :) Kubraczek na balony - kapitalny! Bardzo fajnie to wygląda :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
pomysły rewelacyjne- kubraczek -pierwszy raz się spotykam:okok:, a fartuszek na płyn po prostu urocze:):oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne rzeczy tworzysz i tak starannie wszystko powykańczane! Bardzo przyjemnie się je ogląda :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:zawstydzony::zawstydzony:dziekuje naprawde slicznie za tyle milych komentarzy:papa:

pomysly wiadomo, nie wszystkie moje, niektore zagapione z netu inne z kretywnych ksiazek a inne mojego autorstwa;)
A co do starannosci to rzeczywiacie chce ,aby te rzeczy jakos wygladaly bo jedno czego nie lubie to "odwalanie" roboty byle jak ;)

a dzisiaj moj ostatni wytwor, co prawda nie uszyty ale z sercem przyrzadzony i naprawde pyszny(robilam juz kilkakrotnie);)

pozdrawiam serdecznie Masza

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
malinowa pierzynka by mozna bylo to danie nazwac;)
Avatar użytkownika
Administrator
:zawstydzony::zawstydzony:dziekuje naprawde slicznie za tyle milych komentarzy:papa:

pomysly wiadomo, nie wszystkie moje, niektore zagapione z netu inne z kretywnych ksiazek a inne mojego autorstwa;)
A co do starannosci to rzeczywiacie chce ,aby te rzeczy jakos wygladaly bo jedno czego nie lubie to "odwalanie" roboty byle jak ;)

a dzisiaj moj ostatni wytwor, co prawda nie uszyty ale z sercem przyrzadzony i naprawde pyszny(robilam juz kilkakrotnie);)

pozdrawiam serdecznie Masza
Ojej pysznie to wygląda! Możesz podać przepis... ?? plisss :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

25 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.