Wersja do druku

25 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
niestety nie da sie :( trzeba kupic u nich w necie(lub w sklepie we Freiburgu) taki konwencjonalny wykroj na papierze, sa dostepne tylko w pojedynczych wymiarach znaczy na papierze jest tylko jeden rozmiar.

edit: ale maja jeden wykroj gratisowy jak by kogos interesowalo i mozna go sciagnac jako pdf do wydruku :) http://www.schnittquelle.de/gratis-schnittmuster.php

--- Ostatnio edytowane 2013-03-20 13:14:03 przez Masza ---

--- Ostatnio edytowane 2013-03-20 13:14:56 przez Masza ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję, miałam cichą nadzieję, że to będzie jednak wykrój z Burdy.
Avatar użytkownika
Administrator
Niemieckiego nie znam ale zorientowałam się w końcu, ze to bezpłatne nie jest ;) Szkoda, choć ten gratisowy przyda się :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no pewnie ,ze sie przyda, lepszy rydz jak nic ;)

ale wiecie co...?? przypomnialo mi sie ,ze w ktorejs Burdzie tez byl podobny wykroj...zaraz musze przewertowac moje wykopaliska i jak znajde to napisze...:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest taka w burdzie , tylko też nie wiem jaki numer ale zdaje się że niedawno.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienkę możesz mi sprezentować ja taka wieśniaczka jestem i bym ją ubrała, do tego katanę i bym śmigała po wsi...a co tam,mnie się podoba!!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Mi też się kojarzy ten wykrój z Burdy i to przewijał się nie raz - z lekkimi modyfikacjami.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej dziewczeta...

po pobieznych przeszukiwaniach znalazlam podobna(ale tylko podobna!) sukienke w Burdzie ze stycznia 2010 a numer modelu to 117A, ale jestem pewna ,ze byla niedawno jeszcze jedna, wiec poszkiwania "zaginionej" trwaja;)
Jak znajde na pewno was o tym powiadomie:)

pozdrawiam wiosennie Masza:papa:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
http://www.osinka.ru/Zhurnaly/2010/burda/burda_01/slides/15.html
Mam ten numer, ale to przecięcie akurat mi się nie podoba, więc szukam dalej. Znajduję czasem odpowiedni fason, ale od rozm. 44 i kiszka, bo nie piszę się jeszcze na zmniejszanie, brak wiedzy, za duże ryzyko.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...Znalazlam,znlazlam....:D

ten jest bardzo podobny http://osinka.ru/Zhurnaly/2009/burda/burda_05/slides/28.html

trzeba go tylko troszku zmodyfikowac i bedzie jak znalazl

W tym wydaniu burdy(5/2009) jest jeszcze wiecej slicznych wykrojow na letnie sukienki i nie tylko, ten numer naprawde oplaca sie miec w swoim niezliczonym zbiorze:okok:

pozdrawiam slicznie:papa2:

25 stron: « < 2 3 4 5 6 7 8 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.