Wersja do druku

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bluzka bardzo ładna,a i kolorek piękny!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej,

dawno nic nie pokazywalam bo czasu niestety brak bylo na wyprodukowanie czegokolwiek:yyyy:
Najpierw choroby dzieci, pozniej choroby moich gosci:( ale na szczescie dzieci ciesza sie znow dziarskim zdrowiem a goscie rowniez uzdrowieni niestety juz odjechali.
A ja? ja nareszcie mam troche czasu i niezplatana glowe do tworczych rekoczynow:hura: Co prawda nie powstalo cos bardzo ambitnego ,ale zawsze cos....na fotkach ponizej "wyrob kamizelkopodobny"(nie do konca skonczony bo jeszcze dziurek i guzikow z tylu brakuje) oraz 2 wydziergane na szydelku broszki ;)

pozdrawiam Was serdecznie
Masza

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
prosze to moj wyrob kamizelkopodobny ;) a tak prezentuje sie od tylu...bez guzikow jeszcze broszki dwie
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Broszki słodkie!!!Szczególnie ta ciemno różowa już widzę małą dziewczyneczkę na sesji zdjęciowej w opaseczce z takim kwiatuszkiem.Słodka!A kamizelka bardzo ciekawa,ciekawi mnie jak ją będziesz nosić chodzi o dalszą stylizację,daj zdjęcie ok?!Fajne dzieła bardzo przyjazne dla oka!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Hej wszystkim,

dawno u mnie nic nie bylo, ale dzisiaj skonczylam letnia spodnice w nadzeii, ze lato kiedy do nas przybedzie :)

pozdrawiam serdecznie Masza

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
najnowszy uszytek z "profilu" ....i widok od zadka
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo ciekawa spódnica! Bardzo!

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ciekawa spódnica! Bardzo!

Ania
hej Aniu,

hehehe, tez bylam takiego samego zdania i dlatego ja sobie uszylam a przy okazji zaoszczedzilam 270€:oczko: (podobne spodnice mozna kupic w sklepie internetowym znanej tu projektantki a kosztuja bagatela 300€:tak: )
Na fotkach wyzej takie bardziej ekstrawagandzki sposob noszenia tej spodnicy, ale mozna ja nosic rowniez bardzo niepozornie jak pokazuja fotki nizej ;)

pozdrawiam Masza

--- Ostatnio edytowane 2013-05-28 18:27:40 przez Masza ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetna spódnica! Mi się zdecydowanie bardziej podoba wiązanie to wyżej, ale pewnie takie na niektóre okazje też się przyda :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo fajna ta spódnica! Lubię rzeczy, które pozostawiają możliwość noszenia ich na różne sposoby. :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Spódnica jedyna w swoim rodzaju!!!!:oklasky::oklasky::oklasky:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dlatego właśnie umiejętność szycia jest tak przydatna :D Zamiast tracić jakieś wydumane kwoty wynikające głównie wyłącznie ze znanego nazwiska można samemu stworzyć coś podobnego. Ktoś mógłby się oburzyć kopiowaniem, ale to już grząski temat dlatego :milczek: Jak dla mnie spódnica jest świetna i jeszcze więcej zyskuje dzięki możliwości jej przekształcania.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild

25 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.