Wersja do druku

16 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Aaaa....tak mi chodzi o taką do szycia po liniach...bo taka do pikowania z wolnej ręki to rozumiem że nadaje sie tylko do jakis tam wzorkow tak?dobrze kumam?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vibeke6 no to od początku:
1)stopka do cerowania/pikowania z wolnej ręki- ALE TEZ MOŻNA NIĄ JECHAĆ PO SZWACH I LINIACH PROSTYCH- trzeba mieć tylko dużą wprawę- pisząc z dużych liter nie krzyczę - tylko chciałam to podkreślić że też tak można:)
2) stopka do pikowania- tak mam ja określona w instrukcji (fota) stopka bez równomiernego podawania- czyli taka zwykła- no może nie do końca i ona jest też do pikowania po liniach prostych- wcześniej jak miałam Zofię to podobnej używałam do pikowania po liniach
3) stopka krocząca - czyli ta co równomiernie Ci podaje tkaninę
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta do pikowania/cerowania (czasem piszą też haftowania) jest do różnych wzorków (np. takich: http://www.daystyledesigns.com/365difficultymain.htm ) Co do zasady, ta stopka podnosi się razem z igłą i możesz swobodnie "majtać" kanapką pod spodem.

A tak off topic, to jak te wzory są dla początkujących - to ja chyba jestem na poziomie -10 :beczy:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A tak off topic, to jak te wzory są dla początkujących - to ja chyba jestem na poziomie -10 :beczy:
taa no właśnie też już się nad tym zastanawiałam "dla początkujących" chyba początkujących mistrzów :jezyk_oko:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
taa no właśnie też już się nad tym zastanawiałam "dla początkujących" chyba początkujących mistrzów :jezyk_oko:

I kto to mówi???????????????????
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
taa no właśnie też już się nad tym zastanawiałam "dla początkujących" chyba początkujących mistrzów :jezyk_oko:

I kto to mówi???????????????????
eee no jak kto? ja ;p
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
taa no właśnie też już się nad tym zastanawiałam "dla początkujących" chyba początkujących mistrzów :jezyk_oko:

I kto to mówi???????????????????
eee no jak kto? ja ;p

No właśnie nasza miszczyni pikowania trzmielem :D
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
wprawy ja nie mam zadnej...ostatnio tylko tutaj siedze, czytam i pytam...i jestem coraz bardziej pogrążona brakiem wiedzy:
...dzisiaj powinna do mnie dojsc linijka to sie biore i znajac zycie znowu cos spartacze:beczy:
...przydałby mi sie jakis kurs :bezradny:
Może Ania Czeremcha bedzie cos wiedziec czy do tej mojej maszyny sa jakies stopki?
Mam w domu jeszcze stara babciną maszyne KOEHLER...tam to stopek a stopek chyba z 15scie;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
taa no właśnie też już się nad tym zastanawiałam "dla początkujących" chyba początkujących mistrzów :jezyk_oko:

I kto to mówi???????????????????
eee no jak kto? ja ;p

No właśnie nasza miszczyni pikowania trzmielem :D
chyba pijanym :rotfl: trzmielem...
dobra dość tego:jezyk_oko: mam coś do skończenia a meeeeega mi się nie chce:zalamka: za to chętnie bym poszyła inne moje wizje:kwadr:
Vibeke6 zarzuć pytanie w dziale stopki- myślę, że ktoś będzie wiedział:pocieszacz:

--- Ostatnio edytowane 2013-04-11 13:08:20 przez polla ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A ja jestem pod wrażeniem różowej stopki kroczącej :D
Tak myślę, może mój monitor kolor ściemnia.. może zdjęcie jakieś przeróżowione ale chyba po prostu jest różowa :D

Mi przyszły materiały :) Ale, że do PL w sobote jadę to już nie bęę miałą okazji do nich się dobrać :/
Buuu....

Ps. Kupiłam próbki "polibawełny" (nie wiem jak to po polsku. :mysli: bawełna mix? mieszanka bawełny? poliestrowa bawełna? :D och ma twórczość ) po 0.5 metra i muszę przyznać, że całkiem niezłe :)

--- Ostatnio edytowane 2013-04-11 14:16:32 przez Martynior ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

16 stron: « < 5 6 7 8 9 10 11 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.