Wersja do druku

5 stron: < 1 2 3 4 5

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam.
Odświerze troche temat.
Odrazu napisze że jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o maszyny do szycia.
Do tej pory wszystko szyłem ręcznie , bez problemu przeszywałem grube kawałki skóry 3-4mm , ale natłok zamówień sprawił ze nie daje rady ręcznie wyrobić z czego terminy sie wydłużaja a klienci z racji długiego oczekiwania rezygnuja .
Mam pytanie jaka będzie najlepsza maszyna do szycia skóry , dodam że szyje gruba skóre 3-4mm , często zszywam je razem krawędziowo a to daje już 8mm skóry do przeszycia . Maszyna musi szyć dratwą .
Pytałem w sklepach ale tam sprzedawca operuje symbolami i są to osoby które nie pracuja w skórze więc nie maja pojecia czego potrzebuje gdy im tłumacze . I jest tak że poirytowany opuszczam sklep albo odkładam słuchawke.
W sieci też mało sie dowiedziałem , bo same symbole nic mi nie mówią .
Prosze wiec o pomoc .
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Już sporo razy poruszaliśmy ten temat, zatem poszukaj w starszych wpisach. "jak szyć skórę", "szycie skóry", albo jakoś tak... :)
W każdym razie do takich grubych skór na pewno maszyna kaletnicza, z co najmniej podwójnym transportem, a może i potrójnym.
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Od tego zaczołem , ale nie znalazłem tam informacji które mnie zadowalaja .
Avatar użytkownika
Szpec od maszyn
Wymienionemu zadaniu podoła tylko maszyna rymarska. Jaki jest przewidziany budżet, rozpiętość jakości i cen jest ogromna.

5 stron: < 1 2 3 4 5

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.