Wersja do druku

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziś obejrzałam zdjęcia na ten konkurs, co ludzie wyczyniają z przeróbkami. Szczękę po obejrzeniu niektórych przypadków, do teraz zbieram z podłogi. Daleka droga przede mną :)
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ja też jestem pod wrażeniem. Pozostaje czekać na sprawiedliwy wyrok :) Ja chyba zniosę jajko z niecierpliwości! :stres:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
I za bardzo obcisła, i za krótka, i kolor nie mój... Nie czuję się dobrze w tego typu sukienkach. Nie mój styl. Najchętniej chodziłabym w worku na ziemniaki albo w kocu :) Dziękuje bardzo :)
Kasiu!
Czy Ty przypadkiem nie masz aby jakichś kompleksów?
Bo jeśli tak - to całkiem bezpotrzebnie...
Nie przesadzaj z tymi workami i kocami...
Oprócz obłędnej figury masz jeszcze ciekawy, "władczo-gniewny" typ urody, który determinuje styl noszenia się: albo księżniczka w koronkach i atłasach, albo skrajnie przeciwny - skóry, jeansy, glany.
Teraz rozumiem Twoje zainteresowanie moją ramoneską...:)
Ale przecież w tej "małej czarnej", którą prezentowałaś niedawno, było Ci bardzo ładnie!
Sam już nie wiem, w czym byłoby Ci ładniej, ale buzię masz w rzeczy samej dosyć rzadko spotykaną.
Tylko nie wiem, czy słyszałaś o czymś takim, jak uśmiech? Niektóre ludzie to mają takie cóś...:)
Uszy do góry, Katarzyno! Jesteś piękna!
W żadnym razie przeciętność i szarzyzna nie są Ci pisane.

Sukieneczka pięknie i starannie uszyta. Brawo!:oklasky:

--- Ostatnio edytowane 2014-05-03 05:17:11 przez Zibiasz ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-03 05:25:37 przez Zibiasz ---

--- Ostatnio edytowane 2014-05-03 05:27:04 przez Zibiasz ---
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
o Boże, i co ja mam teraz powiedzieć? Zwyczajne "dziękuję" to chyba za mało.... Głupio mi :bezradny:
Każdy ma jakieś kompleksy, gorzej chyba nie mieć :) Jeszcze nie określiłam swojego stylu, wiem na pewno że dobrze czuję się, jak nie rzucam się w oczy. A ta sukienka raczej zwraca na siebie uwagę :)

Dziękuje bardzo za miłe słowa :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
śliczna sukienka i śmiało ją noś Kasiu!!!Bardzo udany ciuszek,można głosować???Dasz jakieś namiary?Przepraszam,że nie jestem zbyt w temacie...
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Niestety nie można głosować... A szkoda, bo już kilka osób mnie pytało gdzie można oddać głos. Zwycięzcę wybierze Autorka Bloga i Maszyny Brother. Dziękuje bardzo, miło mi :)
________________________________________________________

13 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.