Wersja do druku

13 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Dawno mnie tu nie było z powodu braku wolnego czasu :( Czas na szycie i twórcze działanie był, ale na bloga i forum już niekoniecznie... Poprawię się :) Dziś chciałam pochwalić się Wam tym co w tym czasie zrobiłam. Więcej zdjęć i sposób wykonania naszyjnika na blogu na który zapraszam :)
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
widzialam na blogu
naszyjnik rewelka :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Moja nowa spódniczka i bluzka na elegancko. Więcej zdjęć na blogu:) Zapraszam i mam nadzieję że się podoba:)
szudahandmade.blogspot.com
Swietny komplecik:oklasky:
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne dzieła!Brak czasu dla nas????CO???:paluszkiem:
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Poprawie się oczywiście :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Przejrzałam prace i widzę dużo ciekawych rzeczy, brawo :oklasky::oklasky::oklasky: piękne prace
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szuda, szyjesz piękne ciuszki np. te żakiety z listopada. Piękne rzeczy, ładnie uszyte. Jestem pełen podziwu, ja stary krawiec, że tyle dziewczyn zaczyna świetnie szyć (m.in. również Ty ), to napawa optymizmem, że krawiectwo miarowe nie zaginie. I to widać świetnie na naszym Forum.
WIELKI UKŁON DO NASZEJ SUSANNY, że stworzyła to Forum i przyciąga ludzi, pragnących pochwalić się swoimi osiągnięciami w szyciu.
DZIĘKI SUSANNO !!!
(przepraszam Szuda, że akurat Twój wątek wykorzystałem do takich "wzniosłych" wypowiedzi ).
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szuda, szyjesz piękne ciuszki np. te żakiety z listopada. Piękne rzeczy, ładnie uszyte. Jestem pełen podziwu, ja stary krawiec, że tyle dziewczyn zaczyna świetnie szyć (m.in. również Ty ), to napawa optymizmem, że krawiectwo miarowe nie zaginie. I to widać świetnie na naszym Forum.
WIELKI UKŁON DO NASZEJ SUSANNY, że stworzyła to Forum i przyciąga ludzi, pragnących pochwalić się swoimi osiągnięciami w szyciu.
DZIĘKI SUSANNO !!!
(przepraszam Szuda, że akurat Twój wątek wykorzystałem do takich "wzniosłych" wypowiedzi ).
Pozwolę podłączyć się do Twojego wątku :)
Miło patrzeć ,że zabawa i praca nie tylko z materiałem i igła ale i inne robótki ręczne sprawiają radość dla ciała i duszy i wykonawcom i obserwującym :)i to w coraz większej liczbie :okok:
Piękny ukłon w stronę Susanny :oklasky:
Wielkie brawa dla odważnych "nowych" kreatorów mody :)
a dla... Mistrzów szacun za życzliwe, koleżeńskie rady
cyt:"Radość jest jak kamień, który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi".
i oby tak dalej :)
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Piękny cytat napisała Magnez 33 - "radość jest jak kamień, który wrzucony do wody zatacza coraz większe kręgi" - tak rzeczywiscie jest z naszym Forum. Kto tutaj wejdzie, a szyje, lub zaczyna szyć, zawsze znajdzie klimat sprzyjający szyciu. I idea szycia lub innych robótek zatacza coraz większe kręgi.
To jest piękne !!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekne wszystko, ja mam pytanie co do komina, jakiego rodzaju włoczki uzyłaś? I ile jej trzeba na taki komin?No i jaką maszyną szyjesz?
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus

13 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.