Wersja do druku

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
Nie posiadam żadnego doświadczenia oprócz tego, czego nauczę się sama metodą prób i błędów więc z przyjemnością przyjmę wszystkie uwagi, nawet te "ostre" :) projekty oczywiście własne, wykroje robię sama, ale tak... po swojemu ;) Ale niedługo zabieram się za wykrój z Burdy ;)
Pozdrawiam :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super! Te sukienki są śliczne, i ten top z ostatniego zdjęcia bardzo mi się podoba:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dizękuję, sukienki szyje mi się najlepiej :) Przy tym topie myślałam, że się poddam bo kompletnie nie wiedziałam jak zrobić dobrze taki wykrój, ale jakimś cudem odrysowałam zarys od biustonosza, a później już samo jakoś poszło..
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No! I całkiem sprytnie sobie poradziłaś!
Ale gdybyś tylko napisała na forum, że potrzebujesz taki wykrój - znalazłoby się co najmniej kilka. Niedawno nawet przesyłałem komuś kilka wzorów gorsetów i korsarek.:)
Spróbuję odszukać ten wpis.
Pamiętaj zawsze o forum! Nie masz pomysłu? Na forum! Złamiesz paznokieć? Na forum! Chce Ci się spać? Na forum!
Szukasz czegoś bez skutku? Na forum!
Śmiało! Od tego to forum jest!:)
Działaj dalej i popracuj nad wszywaniem suwaków. Idzie Ci nieźle, bo nie boisz się szycia. A to ważne!:)
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Pasję tutaj faktycznie widzę - i to najważniejsze :) Bardzo fajne te sukienki ale jeansowy top - bomba jak dla mnie!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Zibiasz, następnym razem trochę bardziej ruszę głową i zwrócę się tutaj, dzieki za wsparcie :) i zgodnie z Twoją wskazówką w najblższym czasie znajdę coś na YouTube i odbędę lekcję z wszywania zamków :)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Świetne rzeczy. Najbardziej podoba mi się miętowa sukienka :)
Podziwiam za samodzielne przygotowywanie wykrojów na takie rzeczy na początku nauki szycia.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Masz świetny styl, baardzo mi się podoba :) i też najbardziej ten top z ostatniego zdjęcia :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wpadła mi w oko mietowa sukienka i z paseczkiem. Śliczne:-) Szacun za tworzenie własnych projektów.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam ! :)
Od dłuższego czasu jestem tu raczej tylko czytelnikiem, ale dziś postanowiłam przemówić :)
Ostatnio uszyłam sukienkę ze starej kurtki "skórzanej" i materiału w ten fajny wzorek oraz PIERWSZE W ŻYCIU SPODNIE!! :D
wiem, że wyczyn to pewnie żaden, ale jestem z nich dumna, może to i mało skromne.. :D
Choruję jeszcze tylko na zakup overlock'a, żeby wykończenia były ładniejsze.. :(

Pozdrawiam ! :)))

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

5 stron: 1 2 3 4 5 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.