Wersja do druku

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Avatar użytkownika
Administrator
Piękna!! Uwielbiam warstwowe sukienki! I w dodatku z koronki aaaaah! Pamiętam, że moją pierwszą spódnicę uszyłam z dwóch warstw materiału - satyna i na wierzchu koronka. Do teraz mam ją zostawioną "na pamiątkę" :D uszyta karygodnie ale jest to moje pierwsze, samodzielne dzieło :D
Coś w stylu tej sukienki miałam na poprawinach, góra też była z siateczki :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mała czarna z czarem :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Te szaty dla trzech króli zrobiły na mnie wrażenie, łącznie z nakryciami głowy.Pomysłowe, a efekt kapitalny !!
Ja też lubię tego typu sukienki, koronka zawsze jest efektowna, ładna rzecz.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No i mamy koniec roku.W związku z tym koszula,którą uszyłam synusiowi na tą jedyną noc w roku.Sukienka dla klientki na 18-urodziny. Życzę wszystkim szalonej zabawy sylwestrowej!!!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D Spotkamy się za rok:D:D -w przyszłym roku.Pozdrowionka:D:D:D:D:D:D:D:D



Avatar użytkownika
Stara Gwardia
sukienka - jak wszystkie Twoje - super B-).

Ale Koszula i jej stębnówki - wymiatają. Wspaniały pomysł z tą błyszczącą nitką.
Fajną ma sylwetkę Twój syneczek, Honiu - barczysty szczuplak ;):)
Avatar użytkownika
Administrator
Wow koszula dla syna to mnie powalila na kolana! Świetny efekt (wręcz kosmiczny). W ogóle to syn jest bardzo zgrabnym i postawnym facetem :D\
A sukieneczka przeurocza! Sama bym taką chętnie zalożyła!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Honiu sukieneczka zjawiskowa,a syneczek....w tej koszuli ho,hoB-)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Koszula jest super. Ta srebrna nitka pasuje idealnie. Gratuluje pomysłu.
A propos wcześniejszych przebrań - piękne !
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka świetnie wygląda z tym kwiatem .Kusząca .
A koszula ,rewelacja ...
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dziękuję wszystkim za mile słowa.Pomysł na koszulę z tymi stębnówkami wpadl mi do glowy kilka dni temu.Mój synuś choć ma dopiero 17 lat ze względu na wzrost ma problem z kupnem koszul z długim rekawem,wszystkie za krótkie.Raz zamówiłam mu koszulę na zamówienie szytą na wymiar,po jednym praniu materiał dość drogi wyglądał okropnie ,tylko strata pieniędzy.Teraz sama szyję takie jak sobie wymyśki,a koszt-tej sylwestrowej 5 zł.więc nie szkoda nawet na jeden raz.:D:D:D

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.