Wersja do druku

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
HONIA !superowa sukienka a syn jaki przystojniak:D:D
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Super ta sukienka jest cudna
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
A teraz coś dla odmiany.:)Synuś mamusi i Jego koszule, oczywiście uszyte przez mamusie.
Witaj honiu,mam pytanie : ile tkaniny potrzeba mniej więcej na taką koszulę z krótkim rękawem,bo nie wiem ile mam zamówić?
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko zalezy od wzrostu ,ja na długi rękaw miałam 2m.ale rękaw koszuli mojego syna ma 75 cm.z mankietem,cała koszula tez sporo mierzy.Najlepiej zmierz dlugość koszuli+dł.rękawa i dodaj trochę (ok.20 cm.)na kołnieżyk,kieszonki,patki.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
:)Dziękuję serdecznie.Pozdrawiam
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Z moim trzymiesięcznym doświadczeniem nawet nie powinnam tu zaglądać, ale Twoje dzieła są takie piękne, że po prostu musiałam wyrazić swój zachwyt :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jezu znalazłam swój wątek,ale zdjęć nie widać .Od lutego nic nie wstawiłam-WSTYD!!!!!!!! Ale jutro to nadrobię.

--- Ostatnio edytowane 2011-12-02 21:44:30 przez honia ---

--- Ostatnio edytowane 2011-12-02 21:44:52 przez honia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale ze mnie kłamczucha,to już ponad miesiąc jak obiecałam ,że coś pokażę :zalamka:Ale coś drgnęło w tym kierunku,zdjęcia zrobione i tylko córcia moja wrzuci na kompa potem na forum i będzie::hura:.Ciągle coś nie pasowało ,a to nie bylo czasu ,a to światło kiepskie bo szybko ciemno a my dopiero wieczorem w domu.Tak sobie myślę czy ja jestem jakaś nie dzisiejsza,że nie mogę pojąć jak się wstawia te zdjęcia chociaż czytałam instrukcję ze 100 razy.Widocznie w tej kwestii mam lukę w mózgu.:rotfl::rotfl:CZY ktoś wie gdzie podziały się moje zdjęcia z wątku?

--- Ostatnio edytowane 2012-01-17 20:10:43 przez honia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
nie mogę pojąć jak się wstawia te zdjęcia chociaż czytałam instrukcję ze 100 razy.Widocznie w tej kwestii mam lukę w mózgu.:rotfl::rotfl:CZY ktoś wie gdzie podziały się moje zdjęcia z wątku?
tutaj: http://ekrawiectwo.net/accounts/63/album/ są Twoje zdjęcia , min powalająca koszula męska. Wspaniała.

wstawianie zdjęć :
klikasz "dodaj obrazy", wyszukujesz zdjęcie,zaznaczasz je (open), dodajesz opis, jeśli chcesz, a potem klikasz załaduj. Trzeba trochę poczekać, bo ładowanie czasem trochę długo trwa.

Honiu, w jaki sposób tak ładnie dopasowujesz korpus koszuli do szczupłej w talii i tak szerokobarczystej sylwetki? pytam, bo chciałabym uszyć chłopakom koszule - i jednocześnie podkreślić im ich "barczystość" :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta ciemna koszula z długim rękawem obłędna! :szok:
________________________________________________________
Mój blog o zmaganiach z maszyną do szycia http://bartasde.blogspot.com/

15 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.