Wersja do druku

15 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Niespodzianka
...i znów mistrzostwo....a czy czegoś nie zepsułaś-pożal się:D
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Administrator
O to ja ma pytanie czym napełniłaś narzutę :) Samej od pewnego czasu chodzi po głowie uszycie narzuty i się zastanawiam czy ocieplenie które wszywa się w płaszcz wystarczy :)
Pięknie Ci ta narzutka wyszła, jestem pełna podziwu:)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sus wierzch uszylam osobno,a pod spodem podszylam pikówką od kurtek jest lekka i od razu z podszewką.Arturze co miałes na myśli?
Avatar użytkownika
Administrator
Honiu właśnie o to mi chodziło. Ta pikówka jest z dołu taka gładka wiec w sumie wygląda jak wykończenie narzuty. Dzięki, może sama spróbuje się podjąć takiego szycia :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Honiu , dzięki tobie i ja mam ochotę na taką narzutę . Szczególnie cena mnie mobilizuje , bo córka mnie prosiła o kupienie a to niemały koszt . Więc może sobie uszyję ? Dawno nic takiego nie szyłam .
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Narzuta powala, ogromnie mi się podoba - sama narzuty szukam już wszędzie, na allegro takie rzeczy kosztują niemożliwe pieniądze, może i ja się odważę... ech tylko kiedy mi ta moja niunia pozwoli przysiąść na dłużej do maszyny... nie mogę skończyć obiecanego poncho dla mamy, bo maluszek wymagający jest :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudności naszyłaś .Nadrabiam zaległości ,obejrzałam wszystko .
I wszystko mi się podoba :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Świeżynek
Takie piękności nam pokazujesz że dech człowiekowi zapiera:D:D:D:D.Wszystko ładnie odszyte .
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Te koszule są świetne,mój mąż nie przepada chodzic w koszulach(tylko od święta-jak go ładnie poproszę :) )ale mam nadzieje ,że mój synek będzie lubił,bynajmniej teraz nie protestuje :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam wszystkich w ten mikołajkowy wieczór. Pokażę Wam sukienkę, którą szyłam na mikołajkowe przedstawienie. Jest to sukienka dla wróżki w komplecie z szalem i kapeluszem. Jak Wam się podoba?

15 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.