Wersja do druku

15 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jolu, to zależy od maszyny...
mój stary Łucznik wciągał do środka wszystko, co było elastyczne, a obecnie zajeżdżany Emerald radzi sobie dobrze, a z overlockiem to prawie poezja :angel:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A teraz coś dla odmiany.:)Synuś mamusi i Jego koszule, oczywiście uszyte przez mamusie.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
oho, widzę, co może mnie czekać za parę lat...:D następnym razem poćwiczę koszule chłopięce - małe łatwiej uszyć niż takie duże - super, bardzo ładnie uszyte. Podziwiam:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ta szara sukienka jest wspaniała:):) najchętniej bym ją ukradła:):)Proszę o więcej:):)


Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Bardzo fajne koszulki, wbrew pozorom wcale nie jest łatwo uszyć męską koszulę, damską bluzkę łatwiej, więc Honiu zrobiłaś to profesjonalnie.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Tak zgadzam sie z Wojtkiem -profesjonalne krawiectwo i
Koszula męska to tzw klocek tu trzeba nadrabiać właściwie tylko stębnówkami,kieszeniami-Tobie Honiu to się udało
Te taliowane koszule b.dobrze podkreślają bryłę ramion, ale jak się ma taka sylwetkę to i w worku po kartoflach dobrze się wygląda
Honiu to była uczta dla oka.
Pozdrawiam Artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno nic nie pokazywałam, po prostu brak czasu. Oto moja ostatnia praca, narzuta srebrno-czarna w naszej sypialni.(Zdjęcia nie ciekawe robione telefonem, na żywo efekt ciekawszy).

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Narzuta piękna i efektowna, z jakiego materiału ją szyłaś ? Czy to gruba satyna ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku nie wiem co to za materiał,jest cienki troszkę szeleści.Lewa strona czarna prawa srebrna.Na dodatek bardzo droga była 3 zł.za metr.Razem z podszycie na cieniutkiej watolince koszt zawrotny;cale 25 zł.Wiec chyba było warto.:):):)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Zgadzam się narzuta jest piękna:)...bardzo fajnie się komponuje z wystrojem pokoju:)

Pozdrawiam
________________________________________________________

15 stron: « < 6 7 8 9 10 11 12 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.