Wersja do druku

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
FAjny motyw na podkładkach! Ja na razie nie trafiłam na materiał, który by do kuchni pasował wzorkiem. :(
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mam wielką słabość do lnianych ubrań, sukienek i bluzeczek z cienkiego batystu. Nie przeszkadza mi, że sie gniotą, taki ich już urok- w upalne lato są po prostu idealne. A biały len po prostu kocham, tylko jakoś ostatnio nigdzie nie mogę go dostać:(
Wykroje na te uszytki jak zwykle z burdy:-) z małymi ulepszeniami.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Dziękuję Marika za objaśnienie mi "zawartości" podkładek :D:D. Pozostaje zakupić materiały i... do dzieła :))
Avatar użytkownika
Świeżynek
Coś dla łasuchów :-). Ciasteczkowe igielniki z filcu

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Torba plażowa z obrusika wynalezionego w sh. Gruby len i te papugi tak mnie oczarowały, że musiałam to kupić:-) za całe 10 zł.
Uszyta tak jak patchworki z ovatą w środku , na zameczek aby nic się nie pogubiło:-)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Torba świetna, co do igielników to dopóki nie powiększyłam zdjęć przez moment myślałam, że pokazujesz nam swoje wypieki:D Czy Ty szyjesz po nocach, bo tempo masz niesamowite!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Szyję w dzień i nocami też, jak mam wene tworczą:-) nie pracuje na razie, więc czasu mam dużo. Nareszcie mogę wyszyć te zgromadzone kupony tkanin, jak pracowałam to szyłam tylko w weekendy, ciągle byłam na tzw.głodzie szyciowym:-) a jak mnie zwolnili to nawet mąż się ucieszył, bo obiady są codziennie:D i coś dla niego też szyję.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To dobrze wykorzystujesz wolny czas!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Została mi resztka szarej dresówki, znalazłam w burdzie wykrój na szorty i wieczorem uszyłam spodenki do latania po domu, troche pobawiłam się ściegami, aby było kolorowo.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Świetne igielniki aż szkoda je ukłuć:D :okok:
________________________________________________________
"W żadnym wieku nie powinieneś się wstydzić tego, czego nie wiesz, ponieważ zamiłowanie do nauk i zajmowanie się nimi nie ogranicza się do czasów szkolnych, lecz kończy się z życiem." (Szymon Marycki,1551)

10 stron: « < 4 5 6 7 8 9 10

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.